Jump to content
GIGN Forum

Bildes Nr2


worm
 Share

Recommended Posts

es saveejaas (ex) bildi biju ielicis 1. lapas savaa pirmajaa postaa, bet peec tam editeeju (no maajaam) un bilde pazuda (xyu taa notiek, nezinu). a briivi pieejamas vinjas nav... bet no otras puses, tagad nemaz negribas likt (laikam jealousy happy.gif)

Ev nalauzies, iemet iekšā plzz!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nuu labi, nesaki man to, ko jau zinu rolleyes.gif. neuzplees vecu reetu, taa teikt. bet no otras puses, mana ieprieksheejaa vispaar bija skaistaakaa meitene, kaadu es jebkad esmu redzeejis un redzeeshu ts_r1.gif. vinjas bildes man ir tikai ar parasto fochuku uznjemtas, bet es netaisos vinjas skeneet un te likt iekshaa. un neliktu pat ja buutu digitaalaas. es pat vinju reti un i tad negribiigi vedu uz pasaakumiem ura.gif. hehh, tagad jau smiekliigi izklausas, bet toreiz tas bija damn serious wink.gif

Link to comment
Share on other sites

skatos ka neeesu vieniigais kursh domaaju ka esmu iegraabies... man gan chujs ka muusu starpaa viss atkal saak biidiities uz augshu...

Tev jau gribētos, es tik skatos, kā tevi dauza un šodien arī aizgāju pie Sandas, tieši tad, kad tu aizgāji prom un viņa nebija priecīga!

Link to comment
Share on other sites

Tev jau gribētos, es tik skatos, kā tevi dauza un šodien arī aizgāju pie Sandas, tieši tad, kad tu aizgāji prom un viņa nebija priecīga!

okeeei varbuut esmu kljudiijies vissaa... bet iegraabies es gan esmu... tas ir fakts un uz ilgu laiku... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

okeeei varbuut esmu kljudiijies vissaa... bet iegraabies es gan esmu... tas ir fakts un uz ilgu laiku... confused.gif

Ne, nu ok, lai butu, ka jums iet viss uz labo pusi, bet sodien prieciga nebija, ne pa visam, es pec kada laika garigo uzlaboju, bet pectam, ka pats redzeji ari sapisu!

Link to comment
Share on other sites

Ne, nu ok, lai butu, ka jums iet viss uz labo pusi, bet sodien prieciga nebija, ne pa visam, es pec kada laika garigo uzlaboju, bet pectam, ka pats redzeji ari sapisu!

nekas vairs nekur neiet... ne uz augshu ne uz leju... es ar vinju runaaju no riita un prasiiju sho to... vinja man pateica ka negrib buut ar mani kopaa... utt... taa arii aizgaaju... tapeec arii drosh ka nebija prieciiga... bet neko sliktu es vinjai tad nepateicu kad gaaju prom... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

ļoļik koshker, šeit cilvēki liek savu draudzeņu bildes happy.gif. vai arī tu esi sevī TIK ļoti samīlējies??

Varbuut, ka KOSHKERA vieniigaa istaa draudene ir vinjsh pats (respektiivi viena no vinja rokaam)? smiliez.de_2551.gif

Edited by madball
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...