Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Screenshots


macho
 Share

Recommended Posts

Tātad liekam šai topikā savus tf2 skrīnus, kuri ir pietiekoši interesanti (vai nu tam skrīnam ir kāds interesants stāsts fonā, vai arī pats skrīns ir inčīgs).

Sākšu es ar pāris savu slepkavu foto.

āā, es degu

kaut kāds jogas čalis

un vienkārši smuka bilde

šeit mans pirmais teleporta frags (tiem kas nezin - tas ir tad, kad uz tava teleporta exita stāv pretinieks kamēr kāds tavējais teleportējas).

šī bilde tāpēc ka man vienkārši patīk izrakstīt receptes un sašpricēt visus

šeit bilde, kur mans sentrijs kādu novāc PĒC tam kad pats novākts. Vienīgais veids kā man liekas tas ir iespējams ir ar tām viņa raķetēm, bet nu jebkurā gadījumā, manuprāt rets brīnums :)

smuka bilde

interesants sudden death vienā serverī (melee only btw)

es krušīju ar inženieri

šeit pārtrauc manu krušīšanu ar inženieri nošaujot manu sentriju fonā kamēr es pats smejos par to kā es visus krušīju :)

Man likās ka šeit būs grūti spotu ieņemt. Šodien gan pieredzēju momentu, kad bija 6 inženieri komandā :)

šeit mēs ar testu krušījam

šeit mēs ar testu NOPIETNI krušījām

Un šeit man paveicās un es beidzot dabūju achievmentu - "Inpenetrable defense", jo pēc šīs kartes daļas dustbowlu nomainīja un man ieskaitījās achievements. Citādi es man liekas viņu nemūžam nebūtu dabūjis. Btw mēs ar testu atkal nopietni ierullējām :)

Link to comment
Share on other sites

:clap:macho skrīni super

Šo skrīnu gan esmu izdzēsis, bet forši bija, kad es dustbowlā reiz tā riktīgi izārdījos un viens ārzemnieks pateica tā: "Now kids, did you get the lesson? Don't play on the streets" apmēram tā :10cm:

Lai es nebūtu te uztaisījis postu bez skrīna, tad tomēr viens man vēl ir palicis. Kkāds gļuks, bet mēs patiešām viņu novācām...

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Daži mani skrīni :)

Mani novāca Stīvijs :)

img_1196500915_0.jpg

Sentry gun of NOOBS

img_1196500924_0.jpg

Dūrei tik spēks..

img_1196500928_0.jpg

Sentrijs un raķete

img_1196500931_0.jpg

Rocket'o'death

img_1196500935_0.jpg

Demo + stickies

img_1196500938_0.jpg

Gandrīz tiku līdz supply skapim... :D

img_1196500949_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Es nosargāju punktu, mani nogulda raķete, pēdējais ko redzu kā inženieris ar šotganu vālē

post-6267-1202337469_thumb.jpg

Nežēlīgi veiksmīgs melee sudden death ar resnajiem :)

post-6267-1202337559_thumb.jpg

kā redzams tiešām nežēlīgi veiksmīgs

post-6267-1202337568_thumb.jpg

Kad pēc ilgas cīņas - "neizlaist BLU ārā no tuneļa" - mani atkal nogulda zemē raķete, uzzinu jauku faktu

post-6267-1202337779_thumb.jpg

Atkal kārtējais melee sudden death tagad ar lēkātājiem un man ir uzdevums nenomirt pirms neatriebjos :devil:

post-6267-1202337865_thumb.jpg

Ko arī veiksmīgi izdaru

post-6267-1202337870_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...