Jump to content
GIGN Forum

Freeslot


Glacier
 Share

Recommended Posts

Katru dienu mani nomaac viena uz taa pati probleema zaban.gif

1)Man ik pa laikam pazuud i-nets un peec tam ir gruuti tikt atpakal (cs.gign.lv )

2)Mana videokarte ir beigta mad.gif - man ik pa laikam uzkaras dators un peec tam mocos, lai tiktu atpakal GIGN'aa (Un taa tas notiek ik pa 1h dazreiz arii ik peec 30.min.evilmad.gif )

Kapeec es veel vareetu dabuut slotu?

1) Nespeleeju nevienaa citaa serverii iznemot cs.gign.lv

2) Esmu diezgan pazistams speletaajs! biggrin.gif

3) Mana speleet prasme arii ir diezgan laba!

smiliez.de_265.gif

p.s Ceru, ka jums nav nekas pret maniim new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Problemi s kompom eto pecalno, u menja samogo komp peregrevaetjsa temp 75, komp visit

stob u tja nebilo takih problem kupi dopalnitelnie ventilatori ani ta stojat tam ot 2.5ls do 5ls bez navarotov vsun v PC i radujsa u menja vserdnem temperatra derzitsa ot 27-34 po celsiju! taksto eto ne problema!

sorry smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

freeslotu glacier`am  wink.gif  gL tev taa ieguushana  biggrin.gif

p.s. special for horcy  ko tu vari visur dirst beztolkaa visi tev te ir slikti kartes sliktas, kaads adminu vai slotu prasa uzreiz vinsh tev slikts u.t.t. IBeM tad ej tak speelee apollo vai kompaktaa ja vis te tik slikts ir  dry.gif

Es saku ka vinsh man slikts? smiliez.de_2428.gif Ti hotj znae6 skoko uze freeslot estj u cuvakov?ti skoro na server vobse ne zajdo6 posle 18.00!ofigeno prikoljno, vobse freeslot ne nado ne komu davatj v konce koncov nastanet kakaja nibudj hernja cto vobse na server nezajde6, predstavj esli cuvakam primerno kazdij mesjac po slotu dajut to za 2 goda 24 cuvaka budet freeslot!I prav k tvoemu svedenju toze uze hvataet !!

Edited by horrcry
Link to comment
Share on other sites

Ja tu buutu worm vai macho braalis tad noteikti slotu dabuutu bet taka neesi aizmirsti maz paziistamiem cilvekiem slotu do6ana ir tipa aizliegta . Starpcitu gignam vajadzeetu vel kaadus 2 servakus klaat jo civekiu ur peec 6.00 ir dafiga un gign pilns un spoeleetaji kas grib uzraut netiek iek6sss sad.gif(( es pats dazreiz gribu gigna uzraut bet sloti ciet un fuck you .. vop6im lai dabuudu slota tiesiibas tev ir katru dienu jaaapiesaista sev uzmaniiba smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tu buutu worm vai macho braalis tad noteikti slotu dabuutu bet taka neesi aizmirsti maz paziistamiem cilvekiem slotu do6ana ir tipa aizliegta.

Nee tu tomeer esi galiigi sapisies ! wacko.gif Pac nesen saacis forumaa seedeet un jau dirsh, ka kaads ir maz paziistams smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nets (ELTRA-NET) diezgan smagi iesmird XD.gif

nevis diezgan iesmird bet smagi smird XD.gif [ piedod , eltra ] confused.gif

es arii vinju paziistu .. normaals geks.. wink.gif esmu par !

bet nu tas jalemj adminiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

outsider pasaki shito gabalu man aciis stabili guleesi uz zemes ar zilu aci evil6.gif

laughing4.gif

XD.gif siera bulcinjas padara alviiti stipru ! happy.gif

nu camoon kas buus ar to slotu ? confused.gif

kaapeec shis topiks tik leens ? blink.gif

Edited by by:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...