Jump to content
GIGN Forum

Freeslot


Glacier
 Share

Recommended Posts

kmoon kaa tu pie vella piesitiisi outsideru vinjsh tach liels pusis liidz kaklam vinjsh var aizsniegties dazham vinjsh jau nav tas kas te dod krieviem alu un taisnojas 'es atdevu jo man negribeejaas' . Vinjsh jau te neljausies lai te vinju k-kaads tukliitis atsit kameer eedu siera bulcinju.

alkohola reibumaa fantaazija ir nedaudz iespaidota

un lai nenovirziitos no topika (erm toch negribu lai shim kungam netiek slots) tad pateikshu kmooon nav neviens veeraa njemams arguments kaapeec nevareetu dot slotu jo vispaar ir pat 'trakaakiem' gadiijumiem slots :/

Edited by stumbrs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja glacieram ir skill tad es esmu HeatoN

nu heaton tu neesi happy.gif glacieram nav nekaads megaskills bet speelee vinjsh normali un ljoti ilgi jau ! cool2.gif

nesaprotu kaapeec shis topiks bremzee .. blink.gif jo alviic taksh vieniigais kursh ir pret wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es to vienkaarshi nesaprotu kaapeec tu vari vispaar kautko runaat bled .. kaads tu dziivee esi ? man pastaastiit visiem ? nee man vienkaarshi buus zheel tevis kaa visi saaks smieties taakaa labaak nevajag ...mazais siera bulcis aļvis :I((((((((((((((((((( tev pat par shito bazaru ko tu runaaju ka kaadam vispaar galvaa dosi jau kukijs pateica ka atrausies ...

Link to comment
Share on other sites

1. by vispaar turi muti dauni

2. outsider aiz klavieres tev mute liela

3. myth ROFL , kaa tev dailjslidoshanas skolotaaja seeja slidas , kaut gan esi par mani 2 gadi vecaaks smiliez.de_2551.gif

4. cilveek visi zin ka tu neesi apdaliits ar smazeneem

nu neegjeri jau pashi sev sien, kameer eliitajiem dzhekiem skolotaaji shestako un lien pakaljaa sienot slidas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1. by vispaar turi muti dauni

2. outsider aiz klavieres tev mute liela

3. myth ROFL , kaa tev dailjslidoshanas skolotaaja seeja slidas , kaut gan esi par mani 2 gadi vecaaks  smiliez.de_2551.gif

4. cilveek visi zin ka tu neesi apdaliits ar smazeneem

vai tad man seeja slidas??? vai tad tev tavs teetinjs nenaaca slidinjas siet??un mamminja naaca uz treniniem skatiities , lai mazo puisiiti neapvaino?baby.gif atceros , vienreiz ienaca gjerbtuvee un teica , ka man neesot tiesiibas apvainot vinjas mazo kunkuliiti....smiliez.de_2428.gif pie dailslidosanas skolotajas labi ja vienreiz esmu gaajis, un kur nu lai vina man veel slidas sietu... dauni resnais.... smiliez.de_2524.gif

redzu ka tev tauki spiezh uz galvu ... ja vaig padauziit , sauc mani!

tu te vienaa topikaa dirsi , ka maaciisoties 9.tajaa klaseee (es arii ) un kaa tas var buut , ka es esmu 2 gadus vecaaks?? smiliez.de_2538.gif so stfu.gif

Edited by kaAh
Link to comment
Share on other sites

kaapeec piemeeram kaAh un koshkeram iedod jau gandriiz uzreiz taas tiesiibas kuras vinji prasiija un Glacieram nee ? huh.gif

varbuut vareetu dod beidzamo atbildi ? blink.gif

Edited by by:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...