Jump to content
GIGN Forum

Jaungada Nakts


worm
 Share

Recommended Posts

Jaungada nakts pavadīta godam. Visi izdejojās un pārdzērās, izšāvām salūtu pa kādiem 150Ls un ali dabuja pa mūli ar kasteti, kā rezultātā tika nošķelti priekšējie divi zobi (apakšā)... protams vainīgais tika atskaldīts nepajokam un savu mūli viņš dakterēs nedaudz ilgāk...

vācam ziedojumus ali zobu dakterēšanai :)

kaa citiem jaunais gads? :)

post-1-1199201589_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

čalis švalis atvilkās uz pasākumu un meklēja kašķi... atrada... ali vienkārši izvadīja viņu pa durvīm laukā, bet nu šis izskatījās, ka negribēja mājās iet... rezultātā pisa ali pa muti... pēc 10 sekundēm mēs jau četratā viņu skaldījām... man ir puns pierē :D

Link to comment
Share on other sites

Nda..

A man gadījās šitā vecgada vakarā :10cm:

Nē, es nesturēju. Sēdēju blakus :)

Šoferītis labs, normāli slidinājāmies, bet tad nogļukoja līkuma izejā un bijām ar priekšējo ratu grāvī, ar motoru uzsēdāmies uz grāvja malas. Bez lāpstas un otras mašīnas ārā tikuši nebūtu.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Cash^ - jaunogadu pavadiju līdzīgi :)

Bauska nav Rīga - Ledus un sniegs, kā jau parasti ir vairāk.

Tur tas grants ceļš un tālāk zemes ceļš bija tā sasalis, ka tur varēja vilkt slidas un slidot pa zemi tā kā pa o kartes slidotavu, vecgada vakarā uzsniga siengs un ceļa segums bija - smuks sniedziņš ar ledu apakšā.

Tad nu mēs ar mammas brāli un viņa mazda 323, tā forši nomočijām :)

Trennējāmies ar roceni smuki 90 grādu pagriezienus izņemt un 2 reizes tur točna tā ļoti druksu palika līdz būtu grāvī, ja nebūtu ABS tad vaidzētu saukt kādu opīti ar traktoru :)

Tik nožēloju, ka neizmēģinājam to visu prieku ar Tēta busu :) Kopumā tīri forši nosvinēju.

P.S. Ali Turies..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...