Jump to content
GIGN Forum

Cs'a Niki


noCo-
 Share

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vismaz idejas varat pasviest.. ;)

pastaigā pa veikalu vai paskaties ledusskapī uz produktiem daudz krutas lietas ir. es piem sev paroles un e-pastus esmu tā skatijies. vnk neviens tev negribēs dot tāpat foršu niku - viņi to glabā vēlākam laikam, kad paši kautko mācēs. un ja arī tev būs forš niks tu nemācēsi spēlēt. forši niki ir tikai tiem, kas māk spēlēt. nu ok mazais :) pametīšu tev savu veco niku...m? nez vai vaidzētu bet nu ko... Striker. labs m? un man vēl bij klans [headshot] . so liec tā [HeadshoT] Striker. so iesākumam vaidzētu būt labāk pa kokosriekstu. jo kurš baidās no kokosriekstiem? a re tagat tu būsi galvāšāvējs streikotājs (lol tādu tulk. izmeta acl :D ) un tu jau noteikti zini, kā ir, kad streiko vēders. tevi pārņem diskomforta sajūta, sāc svīsts un smecta ar nepalīdz. un vēlreiz ar streikojosu vēderu neviens nevēlas sastapties atkārtoti. so? ko darīt jautāsi? īstais variants būtu pildspalva. viņai ir kodols ar tinti, kas atgādina opusuma streikojošo vēderu. bet ja izmirtu oposumi tev vairs nebūtu jauztraucas par kaķiem. tādeļ, ja tu apēdīsi pildspalvu tu būsi galvāšāvējs streikotājs. tākā niks ir tavs :)

Link to comment
Share on other sites

Izlutinātais lutausis

Zilais putniņš

Kurmītis Kārlis

Terpentīns

Sparģelis

manuprāt, visi niki ir lieliski. Ja nu vēlies kādu svešvalodu, tad piedāvāju

sto gram

cheeky monkey

red rhino

vai arī, ja tev patīk saīsinājumi tad

F.Ē.C.E.S = faktiski ērces cilā ekstrēmus smagumus

K.U.I.L.I.S = kad uznāk ilgs lietus, ir skaisti

un

N.I.N.J.A = nemuldi idiot, neesmu jau apdauzīts

paldies vari neteikt.

Link to comment
Share on other sites

Muahah, macho postu arī gaidīju :D

Izdomāt ir gana vienkārši.. mans, piemēram, nāk no anekdotes.

Bet tā - tu vari paņemt praktiski jebkuru īpašības vārdu angļu valodā un izklausīsies fine (btw, šis arī nav slikts niks).

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Es iesaku ierakstīt guglē : "Pro CeEs nik v1.0.3" vai kautko tamlīdzīgu, tur var labos nikus uzzināt..

P.S. Es tev iesaku spēlēt ar niku "Tarzaans", jo tādu niku vel nevienam neesmu redzējis.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

lololol ai gawt h4x

-=[[<<///|||^^#***((PRO))***#^^|||\\\>>]]=-

Stulbaa banaangovs (dzirdeeju taa izsakaamies kaadu no GIGN, laikam kaza4ok :thumbsup: )

skuutais sesks

M.D.S - mans dibens smaržo

N.O.K.I.A - Netīrs Oranžs Kāķis Iekritis Akā

SherLohs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...