Jump to content
GIGN Forum

[skola]-nesaproti Majas Darbu? Tad Nac Seit ;)


Firefox2007
 Share

Recommended Posts

1. Atkal uzdeva mājas darbu kalnu? Mēģini risināt, bet nekas jēdzīgs nesanāk...

how_its_works1.gif

2. Ievieto mājas uzdevumu mūsu portālā! Mūsu servisa dalībnieki tev palīdzēs! Kā tas strādā!

how_its_works2.gif

3. Nu, lūk, tu saprati uzdevumu un saprati savas kļūdas! Tagad tev parādījās vairāk brīva laika!

how_its_works3.gif

Saits: http://homework.lv/

Labs saits tiem kam nepatik pildit majaas darbus :P

Edited by Firefox2007
Link to comment
Share on other sites

No sīkiem puņķutapām nekāds dižais bizness nesanāks, ja vien toč viņi katru dienu nenoziedos visu pusdiennaudu, lai kāds viņu vietā kaut ko risinātu. Toties, ja atmet mazāk ( un ko no tādiem perdeļiem vispār var gaidīt ), tad jāņem uz masu. Bet atrodi kādu, kurš uz masu tā rēķinās kaut ko, lai tas nepiegriežas jau pirmajā dienā.

Link to comment
Share on other sites

bljee tas saits nav reaals, tur tach tika rosaas ~6-8 KL :( Ja tur uzdod jautaajumu.

"Janiitis gaaja uz veikalu peec piena, un vinjam tas piens nejaushi izlija..."

Tur tachu neviens neatbildees, vai tad vinji tikai deelj taa ranka? pff shaubos, vai vinji 'gruutos' reikjinaas.

aa, ok tgd panjemshu dienasgraamatu atskjirshu lapu, taaa Mat. 1. m.d.u. 85 stunda.

ok uzrakstu, talaak O_O Muuzika - Iedodat mazu aprakstu par "Ludvigu van Beethovenu".

Shaubos vai vinji visp izreikjinaas un domaaju ka tur 'lielie' neseezh un nerisina uzdevumus :@

ahh jau apnika rakstiit.

EDIT : man liekas ka vinji jau nereikjinaatu pat 5 KL uzdevumus no Maaciibu graamatas, kur ir 3 jaut. XD

Nez, man piem taa liekas nee nu varbuut kursh zubrila tur ir ieseedies un kachaa ranku bet var jau buut. who knows...

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...