Jump to content
GIGN Forum

Mission:


Purva-Zivs
 Share

Recommended Posts

Ja tev sķiet tu neesi 100% pārliecināts, tātad izspriežam, ka tev tā nav nekāda relaksācija, stress, tu jau cepies par to, ka izteicu domas par kādu citu nevis tevi, domāju, ka cs, ja tev, kas nav pa prātam ir līdzīgi, tu sāc jaukties. Runājot par biksēm, neatceros, ka man kāds tīnis būtu sūkājis un to es varu teikt ar pārliecību, jo tāda ''koma'' no alkohola lietošana man nav. Ja esmu ko piemirsis vel pateikt, tad tikai tapēc, ka nesen piecēlos un neesmu vel īsti pamodies.

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un tu mums buutu onkulis, kuram birst smiltis un kursh vairs jokus nesaprot? Vispaar tu vareetu beidzot beigt d!rst. Meedz gadiities, ka naakas par saviem vaardiem arii atbildeet. :thumbsup:

EDIT* Un jau atkal tu pieraadi savu tizlumu. Ja tu uzskati, ka esmu tik aprobezhots, lai skrietu pie tevis, mekleetu kur tu dziivo un meegjinaatu iebaidiit vai iet sist par shaadaam lietaam, tad tu esi slims ar galvu. Apsveicu ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:thumbsup:

EDIT* Un jau atkal tu pieraadi savu tizlumu. Ja tu uzskati, ka esmu tik aprobezhots, lai skrietu pie tevis, mekleetu kur tu dziivo un meegjinaatu iebaidiit vai iet sist par shaadaam lietaam, tad tu esi slims ar galvu. Apsveicu ;)

izlasi velreiz, ko tu raksti, pirmajā rindkopā mini, ka var nākties atbildēt par saviem vārdiem, otrajā, ka neskriesi pie manis, kurš tad liks atbildēt, ja ne tu pats, pretruna konkrēta paša tekstā. oh, iespējams sūtīsi sava rajona čavas vai arī esi viens no Latvijas bandītu grupējuma, arī variants, tad nav nekādu pretrunu :thumbsup:

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

Tev gadījumā nav kaut kādas garīgas novirzes? Tev sagādā baudu pēc 2 nedēļām turpināt piepisties cilvēkiem un garināt krānu ar to, ka tev būs par vēl vienu postu vairāk?

Runājot par atbildēšanu par vārdiem, es nekur nepieminēju, ka tam bija kaut kāda nozīme ar mūsu sarunu. Tas bija jāsaprot kā ieteikums tavai turpmākajai dzīvei, jo d!rsējus agrāk vai vēlāk kāds pamatīgi aplauž un beigās zaudētājs ir tikai pats d!rsējs. Nekādu pretrunu šeit diemžēl neredzu.

Starp citu, nezināju, ka eksistē tāds 'Latvijas bandītu grupējums'. Interesanta teorija. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Runājot par atbildēšanu par vārdiem, es nekur nepieminēju, ka tam bija kaut kāda nozīme ar mūsu sarunu. Tas bija jāsaprot kā ieteikums tavai turpmākajai dzīvei, jo d!rsējus agrāk vai vēlāk kāds pamatīgi aplauž un beigās zaudētājs ir tikai pats d!rsējs. Nekādu pretrunu šeit diemžēl neredzu.

Starp citu, nezināju, ka eksistē tāds 'Latvijas bandītu grupējums'. Interesanta teorija. :thumbsup:

nav nekāds sakars ar postu krāšanu, pofig, man viņi bijuši nebijuši :lohs:

Tā nav teorija, parasts pieņēmums, jo tu esi kruts :thumbsup:

p.s. klucēju biksēs jau :muahaha: jā un vel kas, nenāku te katru dienu tapēc arī ir aizkave atbildēs.

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...