Jump to content
GIGN Forum

Autor Tiesibas


GOMA smile
 Share

Recommended Posts

vai ir tads saits kur var ielikt autor tiesibas un pieradit ka es esu 1 uztaisijis ?

ta lai pieraditu ka es 1 uztaisiju to saitu ,jo man viens sikais Pid... , ku.. ,l.. , nozaga scriptu

un ta mau.. dirsa ka ir gudraks pa mani 4ista kartejais sikais

vai ari kautkada veida aizsargat failu ? ta lai nearetu caur wiev sorces apskatit ?

Edited by GOMA smile
Link to comment
Share on other sites

bla es vinu gribu nosis :D

tas ir mans http://denver.oo.lv/demo.php ko es pisos kadu laiku jo esu taka noobiks

tas ir vina http://159.148.29.145/hltv.php vins vinu taisija 1 min laika kroplis jobanais

Speciali rakstits Made by smile ? Aizliegts kopet 2007-2008

vins uzrakstija Made by CS l.. 2007-2008

Bla vinam laikam nav acis sikais kroplis

Edited by GOMA smile
Link to comment
Share on other sites

Ja vien tava mājas lapa ir tavs darbs (tas ir - jebkura tās daļa - kods, teksts, attēli, mūzika etc), tā tiek aizsargāta ar LR Autortiesību likumu. Reģistrācijas nav nepieciešama - likums tev jau paredz tiesības uz saviem darbiem.

Likums:

Autortiesību objekts neatkarīgi no izpausmes formas un veida ir šādi autoru darbi:

1) literārie darbi (grāmatas, brošūras, runas, datorprogrammas, lekcijas, aicinājumi, ziņojumi, sprediķi un citi līdzīga veida darbi);

2) dramatiskie un muzikāli dramatiskie darbi, scenāriji, audiovizuālu darbu literārie projekti;

3) horeogrāfiskie darbi un pantomīmas;

4) muzikālie darbi ar tekstu vai bez tā;

5) audiovizuālie darbi;

6) zīmējumi, glezniecības, tēlniecības un grafikas darbi un citi mākslas darbi;

7) lietišķās mākslas darbi, dekorācijas un scenogrāfijas darbi;

8) dizaina darbi;

9) fotogrāfiskie darbi un darbi, kas izpildīti fotogrāfijai līdzīgā veidā;

10) celtņu, būvju, arhitektūras darbu skices, meti, projekti un celtņu un būvju risinājumi, citi arhitektūras darinājumi, pilsētbūvniecības darbi un dārzu un parku projekti un risinājumi, kā arī pilnīgi vai daļēji uzceltas būves un realizētie pilsētbūvniecības vai ainavu objekti;

11) ģeogrāfiskās kartes, plāni, skices, plastiskie darbi, kas attiecas uz ģeogrāfiju, topogrāfiju un citām zinātnēm;

12) citi autoru darbi.

Ja kāds pārkapj tavas tiesība un izmanto tavu darbu bez atļaujas un atlīdzības, tas uzskatāms par autortiesību pārkāpumu, risināms caur tiesu.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

"GOMA smile" beidz raudāt :D ... tavu scriptu ir nozaguši nelabojami idioti - tie paši kas bija nozaguši no ry web lapas un aizkrāsojuši ctts.lv uzrakstu painta

Nedomāju ka ar tiem idiotiem vispār ir kaut kāda jēga strīdēties gan jau kaut kāds 13gadīgais sīcis sēž un zog ko tik var....

Link to comment
Share on other sites

Roy, bet tomēr nepatīkami, ja kāds nokopē tavu lapu un izliekās, ka nekas nav bijis.

Ir bijis pat tāds gadījums, ka tas kopētājs sāka pa visiem forumiem rakstī, ka es viņu nepatiesi apvainojot, bet pie CSS augšā bija Copyrights neizņemts ar manu niku ry. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Vainu tā demo liste ir izlabota vai arī es tur neko kopētu neredzu un vispār no kopš kura laika html source skaitās skripts? :10cm:

Runājot par to pašu demo listi tad to uzkodēja adrisip, tākā nevajag te no php nokopēt parādīt kā izlabot direktoriju no kurienes lasa demo failus un tēlot tēvu, kas kodu izveidojis. Ja kāds nesaprot par ko es te runāju, tad runa iet par to cts mājaslapu vai kā viņa tur bija.

Link to comment
Share on other sites

:10cm:

Runājot par to pašu demo listi tad to uzkodēja adrisip, tākā nevajag te no php nokopēt parādīt kā izlabot direktoriju no kurienes lasa demo failus un tēlot tēvu, kas kodu izveidojis. Ja kāds nesaprot par ko es te runāju, tad runa iet par to cts mājaslapu vai kā viņa tur bija.

Kur es esmu kautkādu kodu kopējis un teicis, ka es kodēju? :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Varbūt tev tomēr iegādāties brili?

Jo kā skaidri redzams iekš teksta nekur nēsmu norādijis, par ko tieši iet runa, tagad arī nevaru pateikt jo tā sūda lapele nejiet :(

Un ja jau kāds taisa pamācību vismaz iekš php kur padod kādu skriptu un izskadiro ko ar viņu darīt, tātad viņš pats viņu ir veidojis un grib pamācīt citus, a tu gribi tikai patēlot tēviņu ar cita veidotiem skriptiem, jo kāda jēga izskaidrot kā jāparmaina demo foldera links, tā tak pašaprotama lieta, normāls čoms būtu vienkārši padevis linku no php.lv kur tavs gudrais draugs, kurš arī te izceļas ar īpašam prāta spējām vai arī vienkarši viņa vecums neatbilst norādītajiem,

bija izveidojis to topiku...

Link to comment
Share on other sites

Iisteniba menesa laika no ry. [ Em.] darbiem ir kopets diezgan daudz.

Un tas nav patikami, ka tu tur pisies un kads panjem to ko esi taisijis.

Kavacky - tew pilnigi pilnigi NEpiekritu! Cilveki musdienas ir tik debili palikushi - ta vieta lai palugtu, vai nevar izmantot tavu source [Nerunajot par pirksanu] - vinji njem un nokope.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...