Jump to content
GIGN Forum

Varat Paskaidrot Par Pelnisanu Ar Pakalpojumu


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Draugs paprasija, vai vinam kaut kur jaraksta kaut kas, vai ari nevajag, jo baidas par nodoklu inspekciju.

Es ka sapratu vins velas GNUI licenzes lietas uzstadit un par to prasit kadus 20-30SANT.

Par kada cs servera uzstadisanu mu utt teica 50sant.

Un ja sadi pakalpojumi ir uzrakstiti web lapa LV valsti, vai pie vina piesieties nevar VID???

Jo es ka saprotu mes nodoklus nevelamies maksat labprat :) taka es nesmu specigs sajas lietas, tas ir tapat ka salidzinat halturu un oficialo darbu.

Link to comment
Share on other sites

Es ka sapratu vins velas GNUI licenzes lietas uzstadit un par to prasit kadus 20-30SANT.

Par kada cs servera uzstadisanu mu utt teica 50sant.

Un ja sadi pakalpojumi ir uzrakstiti web lapa LV valsti, vai pie vina piesieties nevar VID???

Jo es ka saprotu mes nodoklus nevelamies maksat labprat :) taka es nesmu specigs sajas lietas, tas ir tapat ka salidzinat halturu un oficialo darbu.

kur ir kāzu bildes?

Link to comment
Share on other sites

Tiem nodoklu kakatajiem pilnigi pie viena vaiga no ta tava suda, tur llabi ja paris sankji menesi, taka nekjer krenkji un rikojies!

Vispar saubos vai vins ir precejies ja vina draygs velas "GNUI licenzes lietas uzstadit un par to prasit kadus 20-30SANT"(copy/paste) oii laiks guleet!

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Pedejais jautajums.

Tagad par mani.

Ir dazi cilveki kuri piedava maksat $ par to ka izliksu baneri sava web.

GIGN ari ka redzu ir tas poker saits baneris kurs menesi maksa 10ls, bet ja tadi piemeram butu mistiski 10 paradijusies, valstij vienalga neinteresetu tie 100*0.18=%

Vienkarsi pirms ko darit jaizpeta atlikusi likuma dala :)

Link to comment
Share on other sites

ja es pasūdzēšos māmiņai, tad ļoti interesēs arī tie paši 18 lati :)

ja tu zodz, tad nedari to atklāti, vai var gadīties, ka jaunās ģimenes budžetā būs kāds robs, un tētis aizbrauks atvaļinājumā uz kādu laiku. tas ir pirmais politikas likums :)

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...