Jump to content
GIGN Forum

Jauns Klans


SnDx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vienkвrрi HYPERSPACEZOMG!!!!

jauns klans. *bungas fonв* ....... *dramatisks muzons* - tam dam dam DAMMMM!!!!

Tas ir noticis - ir izveidojies jauns klans. Es tв nevзrоgi browsзjot gign forumu ievзroju topiku jauns klans un gandrоz PIELIKU BIKSES!!11. Un ne jau pilnas ar plastilоna gabaliтiem. Ar KAKВM!!! Bet gandrоz. Gandrоz neskaitвs. Izтemot tad, kad skaitвs.

wowowowowow!!11oneone

jauns klans. tas ir tiоооооk fфффффrрi. Cik sen jau gign forumв nav bijis topiks par jaunu klanu? a? Kвds man var pateikt (pat ja var nesakiet, tв nebыs forрi)? NEVAR!!!11one

yopcik bimbiт matоt bitos ar вrв!!!

UN kвds nosaukums - free frags. Heh, нipa mзs esam tвdi nыbi ka mыs var tikpat viegli kв vienkвrрi stвvoрus dюekus noрau.... NЗ NEVAR, JO MЗS ESAM REВLI KRUTI, *BUM HEDРOT*. Hahahahahв!!!1 kurр tagad ir sakeris ar caurрauto galvu un iedragвto morвli? Ne mзs!!! Ne FreeFrag klans. BET TU! LЫZERI. hahah, tu tak esi рvakвks par FREEFRAGU MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

AAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

HAHAHAHAHAHAAAAHAHAHAHAHA

IIIIIIAAAAAAAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

.....

UUUHUHU

UUUUAAAAUUUHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

MUUU AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

JAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

*elso*

....

WAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA AAHAHAHAHA HAAA HA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

hahaha!

Link to comment
Share on other sites

;)

un lai butu par temu - drikst jusu klana par adminu???

tai arī nebūs turpinājuma, man apnika rakstīt un lai gan es zinu ka daudziem ir interesanti lasīt, man tik un tā tas sūds apnika.

tikko uzzīmēju megadebīlu komiksu, to arī ielikšu jaunumā, kas noteikti būs kaut kāds debīls sviests.

Link to comment
Share on other sites

pieteikums:

niks: pro_headsh0t_k1LL3r

vecums: 13

face.lv niks: sexy13

cs speleju: ar 14. februari saksu spelet Counter Strike 1.6

kapec gribu klana? lai butu kuulaaks pacans neka esmu tagad.

ko es darisu lai palidzetu attistities klanam: visus klana speletajus nodrosinasu ar baltmaizi, majonezi un 3 sardelem(pa visu klanu)

ar ko nodarbojos brivaja laika kad nesezu pie PC? saplanoju ko es spelesu kad tiksu pie PC

ka ar mani sazinaties: epasts [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...