Jump to content
GIGN Forum

Jauns Klans


SnDx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kāds sakars dirsā līšanai ar tava klana nodiršanu? come on. tak padomā cik nopietni cilvēki ņems klanu, ja :

1) jūsu klana webs ir diezgan khm, kurā rādās čūbijs no halo 3. bet klans ir cs...nafig halo?

2) free frag. tm. kr4 tm domāts trade mark? internacionāli vismaz to tā pazīst...

3) varējāt vnk likt tagu pRo| niks - tas pat neliktos tik debīls kā šis.

4) jūs meklējat klana biedrus vnk iemetot foruma linku uz web. tas vien liecina, ka nevis jums nav skils, bet teiksim tā...nē. vnk neko neteiksim :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Ohh dies kadi lideji :pizdiblee: !!

1)Kautkads bomzis ienaktu un uzrakstitu sito pasu ko macho :lol: ...... vispar vinu nodraztu pliku un par oftopicu nopistus visus parejos !. :ermm::superlol:

2)Te visi tikai ohh macho ohhh macho kadi komenti ;/! :slap:

3) aizmirsu ko gribeju teikt !

4) Pareizi + Warned vell uzmaiktu ^^!

Link to comment
Share on other sites

sndx (laikam tā tev bija tas niks) lieto mircu! /j #gather.cs @ irc.lv

GL ar klanu.

Tu manu sausmigi neslaven purnu jauc ;/! Es neesmu tik populars ka kautkads noobs vispasaules tuksumu caurumos!

ja ja un par to klanu ? Gl tas laikam ir kautkads free frag :10cm:

Vispar man nebija ko darit un es ienacu vecaja labaja GIGNa un sapratu ka nekas nav mainijies, dazi aizvien vell raksta bezzsakarīgus astro (ar to es domaju cilvekus kas doma - :muahaha::lohs: ) piteksigus postus par kautkadu bez sakaru un es priecāājos ka vispar nelasiju talak par 2 texta gabalam jo tas man vnk sapistu mozgas un notriektu liekas 10minutes. :lol: . (labi ka palasiju komentarus ar to pietiek ;/)

Visvairāk mani uzjautrina sitie komentari ar to pietiek X_X vakara pasaciņai!.

P.S. sorry par teksta kludam rakstiju mega atri :)

Edited by okey32
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu, kur šitādi, es atvainojos par izteicienu(adminiem foruma),pidari rodas, tu domā, ka tagad nu visi ņems un skries uz tavu web, lai pieteiktos klanā? Pie tam vel tas noteikti ir non-steam, čaļi iesaku naudu ieguldīt pistolēs un nošauties, jums būs vieglāk, mums un jūsu vecākiem, ģimenei nebūs sabiedrībā jācieš kauns dēļ jums/tevis, kad jūs visa ģimene pa sestdienām un svētdienām dodaties uz alfu pirkt tev biezpiena sieriņus.

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

Nu ko jus visi nodirsat nabaga noobu ?!.

Galvenais pasi 5 gadus apakal bija tadi pasi !

ne web namācēja taisit ne cs spelet neko un gribeja vnk uztaisit klanu ar draugiem!

Diezvai tu dzii kad saki spelet cs biji kautkads monster FRAGERS ...

Lai sak ar nonsteam pec tam paries uztaisis labaku webu ja patiks ja sanaks + uzka4as skilllu .. maybe saks spelet turniros ko zini ?:)

A te TUFF GIGN nodirs ;/ Hummililation for all life ;/ !

Edited by okey32
Link to comment
Share on other sites

Dibenā līšanu mierīgi var sajaukt ar šķīstas mīlestības izpausmēm ;)

man prieks, ka ienāk tādi analfabēti kā okey šajā forumā un pastāsta, ka te nav nekā interesanta. Tas manī saglabā cerību, ka šim forumam ir nākotne un nav HUMMILIATION for all life.

roflmao!

Link to comment
Share on other sites

;)

man prieks, ka ienāk tādi analfabēti kā okey šajā forumā un pastāsta, ka te nav nekā interesanta. Tas manī saglabā cerību, ka šim forumam ir nākotne un nav HUMMILIATION for all life.

roflmao!

OMG! Kā tavu tekstu ar apdomāti stulbo jēgau,kas galīgi ir nesaprotama tādam

normālam cilvēkam kā man es iespējami varētu saprast? :slap:

Laikam jau nevisi ir apveltīti ar tādām MODŽO smadzenēm kā tev ir :).

Kā jau es teicu (vai piemirsu pateikt) - es atvainojos par savu analfabētisko rakstu ,jo rakstiju ātri, lai mana kritiskā atieksme

nepazūd pirms man uznāk Rēka par to textu un pazūd visa mana iedvesma :khehehe: .

Lieta par ko tiešām ceru un piekrītu, lai GIGn nekad nenopūtu ar siem brīnišķīgajiem cilvēkiem, jo tad

jau nozustu sadu brizu kad var pasmieties par so izcili popularoo communitiju ;)

P.S. Ko nozīmē roflmao? Būtu takā laiks izdot grāmatiņu ar paskaidrojumiem ko nozīmē tavi izteicieni, lai tava mīlošā ģimenīte(GIGN memmberi) varētu saprast.

P.S.2 Es negribēju aizskart tavas patriotiskās jūtas un tas noteikti nebija domāts kā uzbrauciens :10cm: .

Edited by okey32
Link to comment
Share on other sites

normālam cilvēkam kā man es iespējami varētu saprast? :slap:

Un es vēl rakstot sviestu :) Man arī patīk tādi "ierēcēji" kā tu, kurus parasti šeit nodirš, bet viņi veselīgi par visu ierēc. Tik neaizrijies no lielās rēkšanas mmalaci :) lol (varbūt šim tev arī vajag paskaidrojumu?)

Ilvu4ka - :) es gan nedomāju ka tur sakars kaut kāds ar manu statusu, ja cilvēkiem kaut kas patīk, viņi to dara zināmu. Ja tu izlasītu kaut ko, kas tev ļoti patiktu, tu tak autoram gribētu kaut ko labu pateikt. Tas ka es te kaut ko nosaku jau nenozīmē, ka visi man veltītie labie vārdi ir automātiski klasificējami kā dirsā līšana. Tikpat labi to visu būtu varējis pateikt kāds nepazīstams cilvēks (efekts gan būtu mazāks, bet ļoti līdzīgs. hmm. vispār ar šito varētu paeksperimentēt :) )

Link to comment
Share on other sites

Galvenais pasi 5 gadus apakal bija tadi pasi !

ne web namācēja taisit ne cs spelet neko un gribeja vnk uztaisit klanu ar draugiem!

Diezvai tu dzii kad saki spelet cs biji kautkads monster FRAGERS ...

Lai sak ar nonsteam pec tam paries uztaisis labaku webu ja patiks ja sanaks + uzka4as skilllu .. maybe saks spelet turniros ko zini ?:)

A te TUFF GIGN nodirs ;/ Hummililation for all life ;/ !

Šitādi te "umņiki", kas iemet savu lapu, uzrodas ik pēc laika, un tas nozīmē, ka visi tā ir darījuši?

s. Varbūt tā nemaz nav ne dibenā līšana, ne pielīšana. Varbūt tāda attieksme ir tava statusa dēļ ? Varbūt ...

:blink:

Edited by DJ MUman
Link to comment
Share on other sites

lol pff :lol: sito vispar varetu aizklapet ciet!!

pff nu tads klans ^^

Macho pff raksti tadus postus vairak var normlai ierekt :D:D ^^ <_< >_>

Mes jau zinamajam ka tu ar pratu neiscelies!

Pff.

Kapec tev veel jaraksta pff? :lol: netkarto vina stulbumus! :[

Link to comment
Share on other sites

:) Man arī patīk tādi "ierēcēji" kā tu, kurus parasti šeit nodirš, bet viņi veselīgi par visu ierēc. Tik neaizrijies no lielās rēkšanas mmalaci :) lol (varbūt šim tev arī vajag paskaidrojumu?)

Pagaidām takā vell neesmu īpasi nodirsts ! Laikam vell http://gign.lv/files/info/52 velk nost ! Pasi visticamāk neko nevar izdomat, bet tev jau laikam jau novilkts vaine ?

Tagad vari kautko krutu uzrakstit :khehehe: !

Bet par to aizrīšanos tas jau bija noobu variants ! Varēji jau kautko sakarīgāku pateikt!

1) man viens jautājums macho :

Tev tik ļoti patīk endžinieris ,jo viņam ir tās mašīnītes, kas šauj tatad tas liecina tikai par vienu , proti tu nemāki šaut! :10cm::blink:

2) Par to dirsa lišanu tas ir acim redzami <_< ! Nemsim pa piemēru tavu JAUNO NEW's tu tur uzraksti kautkādu galīgu sūdu (savadāk to nevar nosaukt :)) un tajos commentāros vnk viss redzams !

Ja es kautko tādu uzrakstītu spama mani vnk nodirstu :axe: !

3)es tikai nesaprotu tavi pozitivi izsmejošo atieksmi! ka to saprast ?

:blink:

Amm es zinu daudzus, kas tā ir darijuši. Kāpēc ?

1)Tas reklāmas posts ir tik garš ka tur vairs neviens nekatās kas tur ir jauns un no tā post vairs nav jēgas!

risinājums ?

1) jāuztaisa jauns posts ar reklāmām maibe pat divi, lai sāk postot .

2) Ja admīns pat atļaujas vesalu sadaļu var un vairāk nebus tādi, kas posto kur nevaig.

Edited by okey32
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...