Jump to content
GIGN Forum

Bans Par Aimbotu


macho
 Share

Recommended Posts

Admid3f^ - uzspelesim tadu speli. es iedomajos skaitli no 1 lidz 18. Tu pasaki kads tev vecums, bet bez dirsanas, jo ja sadirsisi, tad es tevi banosu visu kur vien varesu banot, kamer mani nobrauks smagais. Tatad, ja manis iedomatasi skaitlis sakritis ar tevis nosaukto tavu vecumu tu dabu banu tikai uz 3 menesiem. Ja es savukart kludisos par +- 1 skaitli tevi banosu uz tikai 1 menesi. Ja es kludisos par vairak kaa +- 1 tad es tevi turpinasu VARNOT, kamer tevi izbanosu, jebsu kamer tu nopirksi smadzenes.

Savukart, ja tu atteiksies spelet ar mani so speli es tevi izbanosu uz 3 menesiem.

Bljadj tev ir 12 fakinas stundas lai nosuktu savu vecumu, ja NEPASPESI es tevi izbanosu uz 3 menesiem.

Link to comment
Share on other sites

TF2 ir tādi paši čīti ka citās source spēlēs gan wh, gan aimboti, gan speedhaki un vel visādas citādas zarazas vismaz prieks ka pagaidam Latvija netiek izmantoti. Lai gan nācies nobanot jau pāris l*hus no Krievijas par speedhaku proti ar engy skrien 3x ātrāk par skautu :D.

P.S unbanned

Edited by LIONz
Link to comment
Share on other sites

Savukart, ja tu atteiksies spelet ar mani so speli es tevi izbanosu uz 3 menesiem.

Bljadj tev ir 12 fakinas stundas lai nosuktu savu vecumu, ja NEPASPESI es tevi izbanosu uz 3 menesiem.

Nu sitas ir labais ..

viss labak patik shis .. " tad es tevi banosu visu kur vien varesu banot, kamer mani nobrauks smagais "

labi pateikts :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...