Jump to content
GIGN Forum

Xp Vs Linux


Recommended Posts

jancis kā vienmēr man zb, bezjēgā dirš.

1.) Linux rij mazāk res, tam nav nevajadzīgi tāskbāri, un citi šiti.

2.) Supports manuprāt labāks nekā ar win.

4.) Vieglāk strādāt un pielāgot to savām vajadzībām

5.) Un pats svarīgākais, tas, ka tas ir open šits, kuram faktisk nav vajadzīgas licenzes un pārsvarā tam atrodamie softi ir bezmaksas, jo es stipri šaubos, ka Tev tavs win Xp ir licenzēts.

protams, ja Tas Tev kā mazais 12 slotīgais serveris, kurš vispār ir baigias šits, tad lieto vien win xp, jo nav jēgas Tev čakarēties, ja tuvāko mēnešu laikā savu serveri slēgsi.

protams, ja vēlies tomēr likt linux, nav jāatsakās no windows un spēlēm, Tu vari likt dual bootā, t.i, ka Tev būs gan linux, gan winxp, startējot kompi varēsi izvēlēties, kuru laist, ja vēlēsies tajā brīdī slēgt serveri, ieslēgsi linux, ja vēlēsies ar winxp strādāt, tad atteiksies no servera un slēgsi winxp..

Un janci, nav gan jāatsakās, lietojot wine un cedega var laist lielu daļu procesus, kuri paredzēti doseriem - piem par geimiem, http://kahvipapu.com/blog/category/games/ paskrūlē uz leju un pasties kā džeks testējis to padarīšanu.

ps, rembo Tavs 5. arguments vienkārši iespārda..

Link to comment
Share on other sites

Ja, kas ir jātūr respektīvi serveris, u.t.t Linux viennozīmīgi. Nepiekrītu tam, ka kāds saka, ka uz Linux daudz, ko nevar atrast tieši serveru ziņā Linux man liekas viss ideālākais variatns, jo līdz šim esmu palaidis pilnībā visu, kas man ir vajadzīgs nekādas problēmas priekš failu atļaujām pat vieglāk nekā Windows un drošāk arī...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

tad es ar 448ram ja loti mazs :D:D

un 5mbit/s netu vareshu turet vismaz 14slotus+hltv?

Dauni, linux nav priekš spēlītēm.

Tak sakrāj naudu, kuru tev dod uz bērnudārzu, oi skolu un noīrē 21 slot serveri pa 15 Ls mēnesī un dzīvo laimīgs, nevis mēģini uz sava pirmā pentiuma uzbāst hlds.

EDITS : P.S http://www.youtube.com/watch?v=LdnW5DUFljg

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

nu man jau šķiet, ka protams, ka labāk ir likt serveri uz linux`a, jo:

1. mazāk rij resursus un līdz ar to viss ātrāk darbosies

2. neviens tev nevarēs piesieties par to ka tev neorģināls windows, jo linux ir source

nu bet ja tu gribi prosta CS serveri tad var mest arī uz tā paša datora pie kura strādā, ja normāls nets un dators

takā man, pagaidām visu pavelk :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...