Jump to content
GIGN Forum

[GIGN] riikotais pasaakums...


Wee-MaN
 Share

Recommended Posts

Atceros ka veel bija taada vote vai kaads gribeetu piedaliities GIGN riikotaa pasaakumaa un apmeeram puse teica ka noteikti un veel kaada dalja atbildeeja "Iespeejams". Taa nu es gaidiiju kaadu zinju par pasaakumu bet nesagaidiiju... Varbuut kaads klana members vareetu pazinjot kad tas viss vareetu notikt un kur... Man piemeeram radaas taada ideja ka vareetu uspeeleet fuuzi vai kaadu citu speeli kopaa (vieniigi ja nebuutu paaraak daudz komandas) taakaa varbuut vareetu saakt biidiit sho lietu... smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

"fuuzis".... biggrin.gif nebuutu vienkaarshaak kaadu LAN party vai prosta nodzershanos pirti? lai gan doma par GIGN srva tusu nau slikta (apollo tusi rlz)... ja atrodas veel organizatori, tad me arii vareetu paliidzeet... cilveex ar sakariem vareetu noorganizeet telpas (pirti, zaali, veel kautko), cits ievaac $ (bankas paarskaitijumi ir gjeniaals izgudrojums)... dzeramais pashiem, par paiku var papildus $ iekaseet... bet to tusu vaidzeetu riikot kaadaa nogalee, jo diezgan daudzi iespeejamie apmekleetaaji straadaa... ja GIGN klana memberi piekriit uznjemties vienu dalju organizaacijas, apmekleetaaji atradiisies... izveido topicu kuraa ievieto tusa noteikumus un info, un kur piesakaas tie, kas veelaas patuseet un paplashinaat pazinju/pudelesbraalju loku...

p.S. GIGN'ieshi uz taadu pasaakumu vareetu ar uzvaariities... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

padomaa, padomaa.... mosh kauko gjeniaalu izdomaasi... manis piedaavaatie varianti ir vecie labie-laika paarbaudiitie... vieniigaa probleema - kas organizees?

P.S. vecenes gan jau atradiis... TIKAI NE NO CHATA!!!! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

vareet jau var... vienreiz pat lielo miilestiibu atradu... gadu nogaaju.. biggrin.gif bet taadi gadiijumi ir ljoti reti, jo normaalaam chixaam nau ne laika ne veeleeshanaas seedeet chatos un mekleeties (da vinjaam nemaz nau jaamekleejas - vinjas tiek izkjertas kaa alus kaartiigos tusos.. wink.gif )...

P.S. luudzu nepostot sheit nekaadus bezsakarus, tikai konkreetus piedaavaajumus (uhh, me juutaas organizators.. biggrin.gif ), ja nau ko teikt - seedi malaa un skaties ko paareejie izlems..

Link to comment
Share on other sites

Vareetu dariit sekojoshi... Piemeeram katrs viesis panjem liidzi 1-3 meitenes lai visiem pietiek!! tongue.gif Varbuut kaads var sarunaat visiem biggrin.gif

P.S Vareetu arii paareejie GIGN memberi sheit izteikt savu viedokli nevis tikai macho... (Buutu jauki no memberu puses)

Link to comment
Share on other sites

njaaa.... gign klans ar iipashu aktivitaati neizceljaas... bet vinjiem ir attaisnojumi:

worm - aiznjemc, straadaa+serva uztureeshana

fya - paaraak ljauns, lai ko dariitu sabiedriibas labaa

sye - nekas nau zinaams

aToss - laikam nezin, ka taads forums vispaar pastaav...

Simbyote - galiigs po par visu, simpsoni rullis... tongue.gif

macho - apmeeram tas pac kas fya...

nu psc... taa tik man laikam darbaa dariit nauko, tad arii naaku forumaa floodot vai kauko sabiidiit... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

tikai nesac te atgadinat musu labako draugu chordg'u ar saviem izskaidrojumiem kapec nevien neko neraksta un nekur netiek, ok? domaju shaja foruma pietiks ar vienu cilveku gaishredzi, pareghotaju un psihologu-programetaju

Link to comment
Share on other sites

mm....

es saskatu ekshenu..... nu vispaar jau taa bija worma uzliktaa vote - es par to neko iisti nezinu smile.gif abet nu peec idejas jau vareetu kautko taadu noorganizeet... uj... jaapadomaa....

zinu ko shitie "jaapadomaa" noziimee ... mad.gif ! Tieshaam saak jau tracinaat, ka neko sakariigu ar "jums" (macho, worm) nevar sarunaat ! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

A kas parejie bez rokaam ir? Nahuja man vai macho butu jaorganizee viss...

Priekshlikums - vajag sadaliit pasakuma plaani:

1. viens cilveks organizee pirti

2. viens cilveks organizee graadiigos

3. viens cilveks saskaita cik nauda bus nepiecieshama un iekasee to

4. viens cilveks pec pasakuma parupejas lai visi sveiku un veseli nokljust majas smile.gif

tas bij tikai uzmetums... es pienjemu ka tur varetu daliit veel apakshkategorijaas...

saksim ar to ka deretu nosakidrot cik cilveki butu gatavi tik tieshaam piedaliities pasakumaa ar pirti un janoskaidro aptuvenaas pirts izmaxas un dislokacijas vieta

smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

FreeLancer Posted on Aug 14 2003, 11:13 PM

--------------------------------------------------------------------------------

viens taadz jautaajums , a juus domaajat taapat kaa apollo darija , laist iekshaa tikai no 18 chubikus , vai arii maybe no 16 vai 15 , tas ir - ja vispaaar kaut kas notiek =] 

ugu.. pase arii liidz buus jaanjem... smiliez.de_2428.gif

pirti vareetu kaukur riigas raj uz kurzemes pusi nedaudz...

par maajaas tikshanu... manupraat liela dalj nemaz nau uz ratiem, laimiigajiem auto iipashniekiem naaxies vest kaadu barinju liidz pilseetai un taalaak ar sabiedrisko...

Link to comment
Share on other sites

Organizeeshana ... Nevienam jau tik ljoti es domaaju ka uz to nevelk un galu gala ja ari kaads apnjemtos, var taksh ari iebraukt reali suudos un minusos ja tas organizators panjem to pirti un aizsit laiku un beigu beigaas paris cilveeki pasaka sore es netieku ko tad ? Tad ir pipaa sad.gif btw apollo tus man reaali patika bija c00l rolleyes.gif es personiigi varu kaut ko uznjemties ... bet bljin tam visam veel ir vajadziigs laiks lai visu izdomaatu taka das|killa pa smeptembri jau aatraak nebuus un taksh to atkal vareesi saguris guleet pie pirts laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...