Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Serveris Gignam


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neliels offtopic bet šitas procis tik dikti labs ? Ka vinju LV ir tik grūti dabūt ? Vaitad AMD QUADE CORE ari nebūtu labs ?

P.S Es ar visām ķepām uz aug;su par gign atīstību !!! :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.pcconnection.com/IPA/Shop/Produ...htm?sku=8303188

nav viss pieejams, tur tak rakstīts "Call for Availability"... tā pat arī citos veikalos... tīri vienkārši norezervēt sev var pirmo porciju...

kas attiecas par labumu/sliktumu tam čipam... reāli X3350 ir salīdzināms ar X3230, pirmais maksā 200ls otrais 320ls... abi ātrdarbības ziņā ir līdzvērtīgi... es domāju, ka pārejais runā pats par sevi

Link to comment
Share on other sites

x3230 un x3350 iet vienādā frekvencē - 2.66Ghz... pirmajam ir 8mb cache un bus speed 1066mhz, bet otrajam 12mb un bus - 1333mhz. Atšķirība ir ražošanas tehnoloģijā - pirmais ir 65nm, otrais 45nm. Un jā, tik tiešām jaunākais un ātrākais BŪS lētāk par aptuveni 100ls, tāpēc arī domāju nogaidīt un nesteigties ar pirkšanu

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautājums kāpēc šis serveris ir TIK LĒTS iepriekšējais kam jūs vācāt ziedojumus bija daudz dārgāks neka šis ar ko īsti tur abi atšķiras jo par šito tēmu vel maz zinu :(

Varbūt pa vasaru strādājot Islandē pats varēšu šitādu serverīti nopirkt :muahaha:

P.S Cik Jūs šoreiz liksiet daudz RAM'a vismaz 4gb + ?

Link to comment
Share on other sites

nē nu salīdzinoši lētāks ir... iepriekšējais bija uz 1,4kls... lielā atšķirība rodās iekš fakta, ka šis serveris būs tikai ar vienu procesoru, vecais ir ar diviem... ja es tagad lasītu kopā divprocesoru sistēmu, tā sanāktu aptuveni uz tiem pašiem 1,4kls... pozitīvais aspekts, salīdzinot ar pagātni, ir tas, ka ir parādījušies daudzkodolu procesori. Rezultātā četrkodolu xeons izbāž veco divprocesoru kasti, jo tie proči abi ir ar vienu kodolu...

Link to comment
Share on other sites

Pfff smiekli nak, cik reizes nesmu stridejies ar Gign staff, varejanjiem, krutajiem dzekiem....

Bet ka PC stastavdalas japer kopa, tad naudu vac, ka ...........

+ Vai tiesam neviens no jums nav iedomajies pasutit nevis no parastajiem veikaliem, ka ņureķiki, bet no vairaumtirzniecibas??? Tur tas sanaktu daudz letak, bet kur nu, gign jau nav tik kruts...

Link to comment
Share on other sites

Bet ka PC stastavdalas japer kopa, tad naudu vac, ka ...........

+ Vai tiesam neviens no jums nav iedomajies pasutit nevis no parastajiem veikaliem, ka ņureķiki, bet no vairaumtirzniecibas??? Tur tas sanaktu daudz letak, bet kur nu, gign jau nav tik kruts...

Tevi mamma nopēra vai skolā piekāva, ka atnāci te žulti izgāzt? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...