Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Serveris Gignam


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tev pietrūkst "the" pirms autoupdate (kas vispār ir jāraksta atsevišķi vai vismaz ar "-" pa vidu)

kā arī "a" pirms "new buster version"

Tāpat es ieteiktu pamainīt "warranty of any kind" uz "any warranty" (labais stils kā smejies :) ) un "waiting for game launch" uz "waiting for the game to launch" (teorētiski var arī "waiting for the launching of the game", bet tas ir garāk)

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nu ta beidzot atbilde no amerikas šopa atnāca:

Your card has been verified and charged. Your order is now in in the warehouse ready to be processed by our warehouse staff. Item(s) not in our local warehouse may be fulfilled by our vendor or manufacturer directly.

Your order will be shipped either today or the next business day depending on the time of day your order is packaged. Please check your account status after 7pm Pacific Standard Time for an update on your order.

pierēķinam pie izdevumiem par CPU - 407$ (~183ls)... jācer ka muita nebūs...

Link to comment
Share on other sites

Ui....nu kā paveiksies...es te nesen plaukstdatoru pasūtīju - norādītā vērtība bija 100$, bet tāpat izčakarēja (nu patiesībā viņa cena bij 5x augstāka un pieļauju iespēju, ka muitnieki ar nav lohi).

Katrā ziņā - turam īkšķus lai muita nebūtu

Link to comment
Share on other sites

es noziedotu ja ta kaste pavilktu 60slotu css serveri :D un jums butu tauta kas tur speletu ;D

jo mana kaste ir jaudigaka un nets ar, bet 60 slotus nevelk :(

esmu gatavs ziedot jebkuram naudu preks jaudigas kastes kurs gatavs none steam css serveri ar 60slotiem un daudz tautas palaist >D

Link to comment
Share on other sites

:D un jums butu tauta kas tur speletu ;D

jo mana kaste ir jaudigaka un nets ar, bet 60 slotus nevelk :(

esmu gatavs ziedot jebkuram naudu preks jaudigas kastes kurs gatavs none steam css serveri ar 60slotiem un daudz tautas palaist >D

un kas to suudu speelees?

Link to comment
Share on other sites

css ar 60 slotiem spele gandriz visi kas spele css, bet nu pratina negudriem cilvekiem kas vel ir uzkarusies uz 1.6 to nesaprast ;)

p.s

css nava 1.6 nejauc tape 2 lietas kopa un vari neteikt kad tie 60sltoi smird, jo tu neesi nekad to spelejis un spele vel kkadu suda 1.6 :D

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu bezvērtīgs posts, iekopēšu vienu postu no worma profila:

chakii piedod bet tikai Pentagonam ir kompis kuram pāri 1tb atmiņas..:)

nu neiet runa pa 1tb ;)

ja tu runa par ramu :D

+ pasaki matesplati un systemu zem kuras var 1tb ram palaist nosakuma, pirms mulkibas gvelz :)

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

Visiem baigie nosacījumi pirms ziedošanas. :) Noziedo un tad skaties, kas tur sanāks. Sliktāk kā tagad jau nebūs, un ja resursrijējs webs tiks pats pie savas kastes, tad spēļu serveriem nekādai vainai nevajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka tam Ritsuki vispār nav nekādas sajēgas par pilnīgi neko ,nedomāju ka ir ļoti daudz css serveru ar 60 slotiem un ja arī ir tad tie serveri ir pilni uz 20sekundēm diennaktī, nez kādas mapes viņi spēlē?!

css ar 60 slotiem spele gandriz visi kas spele css
šitais teksts rocks ir taču arī mazie server i ar 20 slotiem un kapēc tur ir tauta ja visi kas spēlē css jau ir iekš serveriem ar 60slotiem, ibio rio?!

Un par to ka tie kas spēlē 1.6 ir atpalikuši, vispār nezinu ko teikt, nez ko tad tu teiksi par tiem kas spēlē 1.5 lol,.. pilnīgs idiotisma kalngals!

Btw, uz to CS:s pārgāja ļoti maza daļa kas pirms tam spēlēja 1.6, jo redz ka 1,6 patīk labāk nekā tas CS:s!

PĪĪS

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

serveris netiek konfigureets ar domu "LABAAKAIS LATVIJAA", serveris tiek salasiits kopaa paturot praataa cenas un jaudas attieciibu, rezultataa dabujot labaako un nepiecieshamaako, ko var par saziedoto naudu dabuut... es vel pirms laika domaaju par dual-quad xeon serveri, bet tam cena ir vairaak kaa 2x lielaka par pashreizejo...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...