Jump to content
GIGN Forum

Komentaari (bildes nr.1)


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 662
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Darek nākamais jautājums būs šāds : "Tev draugs ir"? ( Tu tik neapvainojies )

Ja ir ok! thumbsup.gif

Tā ir tāda varen interesanta cilveku grupa, viņi ir sastopami katrā community - ieraugot meiteni, viņi uzreiz uzskata par nepieciesamu

1. Paprasīt "klau cik tad tev īsti ir gadu?"

2. Paprasīt "Eu a tev uz kompja fočene nav?"

Sen jau viņus vēroja ir milzīgu prieku smile.gif

Viņu izpratnē meitene, kura ir piemēram reģistrējusies forumā, kā jau EDD teica, "var viegli sakoļīt". Šīs problēmas sakne jau slēpjas nopietnā atkarībā no virtuālās vides - ja cilvēks nespēj atdalīt reālo dzīvi no virtuālās, viņš drīz neapzināti sāk uzskatīt par nevajadzīgu pierādīt sevi reālajā dzīvē - jo galu galā virtuālajā dzīvē viņš tak ir tik daudz panācis. Piemēram ir CS dievs. Vai arī dievs kādā MMORPG. Un vai tad nav - viņš tak tik bieži spēlē gatherus, viņam ir 100 tailorings un blacksmithy - tik apķērīgs cilvēks dzīvē jau nu točna nepazudīs. w00t, respkt!!!

Attiecīgi arī iepazīties ar meiteni viņš cenšas iepazīties virtuālajā vidē ar neapzinātu domu, pierādīt sevi tur kur tas ir vieglāk - tajā pašā virtuālajā vidē, tajā pašā laikā aizmirstot, ka viņš tiecās uz attiecībām, kas ir realizējamas reālajā dzīvē. Un zelta halberd/mājas uzdāvināšana vai arī awp dropošana nav tas kas uzlabos saikni ar draudzeni reālajā dzīvē.

Bet nu tas viss tā -

manas kārtējās pārdomas pie sevis, kuras nejauši iepļūtījās arī forumā.

Link to comment
Share on other sites

hmmm huh.gif

Loti dzilja un laba doma....

Es arii esmu par to domaajusi... Pimeeram mana maasa ir taa iegrimusi virtuaalajaa pasaulee, ka nekas cits vinjai nav vajadziigs...

Vinjai draugi ir tikai tik daudz cik klasesbiedri...paareejie visi ir netaa(chataa).

nesen noskaidroju, ka arii puisis vai otraa pusiite(lai nju kaa to var nosaukt) vinjai ir virtuaalajaa pasaulee...

Saakoties shai probleemai vinja aizvien mazaak gaaja k-kur izklaideeties... tagad vinja buutiibaa no maajas neiziet...tikai uz skolu un atpakal... labaakajaa gadiijumaa reizi divaas nedeeljaas k-kur uz kaadu stundinju iziet...

Shis gadiijums man lika padomaat par to ka shiis divas pasaules nav savienojamas... man nepatiik ar neta starpnieciibu veidot nekaadas attieciibas... Nepiekriitu Surrounder teiktajam, ka netaa ir vieglaak iepaziities vai pieraadiit sevi... Man vieglaak to ir dariit reaalajaa dziivee ar cilveekiem ar kuriem varu kontakteeties reaali...

Nju tas ir mans viedoklis... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...