Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumi


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Šajā topikā jūs varat rakstīt visas savas vēlmes ko jūs gribētu TF2 serverī.

1.Piemēram, es vēlētos, lai nebūtu visas pokemoniskās mapes(tikai VALVE orģinālās)

2.Lai būtu HLTV, jo brīžiem ir tik idiāli skati, bet tu nefilmē!

EDIT : Ja admini vēlas, bet tas būtu idiāli, priekš tāda topika, lai viņu liek augšā pie Fyi, jo topiks varētu pazust TF2 topika dzīlēs!

EDIT2: Team Fortress 2 servers būs, pie CS serveriem, cik spēlētāji, kādi niku...Tas būtu gar malu?

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2.Lai būtu HLTV, jo brīžiem ir tik idiāli skati, bet tu nefilmē!

EDIT2: Team Fortress 2 servers būs, pie CS serveriem, cik spēlētāji, kādi niku...Tas būtu gar malu?

1. Tikai ļoti labas 3rd party kartes būs, visādus šokus, leizītaunus un kestlus varat neprasīt.

2. SourceTV un monitors lapā būs, kad worms sataisīs :)

EDIT: kādi vēl faili? Vai tad gignā var CS nokačāt? Nē. TF arī nevarēs!

Link to comment
Share on other sites

Kas ir CEPUMS?

Vispār uz ši servera varēs dabūt ACC? Man tā liekas kad kuriem ir tikai STEAM var dabūt acc, bet piemēram man un traff nav STEAM un acc neredzēt kā savu pakausi!!!

Bet te nevajag saspamot, jo šis ir ieteikums..

Par tēmu - Wolf - nevajag, critikal - vajag!!!

Link to comment
Share on other sites

Tomer uzreiz gribeju pateikt, aj jus skataties uz roundiem tad ja tas ir iespejams atseviskam mapem liekat atsevisku daudzumu jo man liekas ta var :)

Savadak zb tur 5h DB rubit vai ari tikai dazas reizes Gravelu :)

TAs pats attiecas uz ctf jo tadi mapi ka 2fort var vilkties loti ilgi :)

Link to comment
Share on other sites

kritikaliem IR jābūt, jo tā to ir gribējuši spēles veidotāji un kāpēc gan vajadzētu kaut ko mainīt. Šis ir pubs, ne cw un šis nav nekāds cs. Šis ir tf2, kurā vismaz ir kāds prieks un ar kritikaliem šis prieks dažbrīd ir ļoti liels

Link to comment
Share on other sites

Jūs droši drīkstat beigt IETEIKT lietas, jo, ja godīgi, tad neviens viņas neņems vērā. Pāris lietas, ko es jums varu pateikt jau tagad:

1) Criti paliks

2) kartes būs tikai oriģinālās (noteikti NEKĀDI wolf utt sūdi), bet, protams, teorētiski ir iespējami izņēmumi (teiksim man es_cave vai kā viņa tur, tīri labi patīk).

3) Sudden death visdrīzāk būs, ar visiem ieročiem un ar īsu laiku, lai nav gara pišanās.

tas arī būtu tas svarīgākais.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...