Jump to content
GIGN Forum

Tiesību Apgreids


Outsider
 Share

Recommended Posts

nu tā , domāju ka ir pienācis laiks domaat par tiesību apgreidoshanu , pirms ~pusotra mēneša dabuuju slay slap , pa šo laiku redās tāda vajadziiba pēc veel dažām komandām - xg , xllama , xtsay , xpsay , xsay , xvotemap , xvotekick , xk

p.s nu nez vai ir veerts atkal staastiit to pashu ko visi ( xk - nu tur kickot pidarus , dirseejus , etc. dry.gif ) vienkaarshi varu pateikt ka ne pa keksi neko nedariishu , netaisniigi neadmineeshu !

p.p.s nu tad lemiet pashi

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko jūs visi ticat kautkādam smirdīgam bucheram? 1. ja es sevi slapoju , tas bija warmup laikā kad var darīt ko grib! 2. nekad nesēћu bāzē (varat paprasīt gandrīz jebkuram playeram...es tieshām neatbalstu visus tos campshitus 3. bucher , tevi vispār neviens nerespektē ...

p.s tavus ultra-objektīvos komentārus negaidu rolleyes.gif

p.p.s gribi 1x1? redzēsim kurљ te ir bots

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

ko tu te vel savu jakli atveri?  smiliez.de_2524.gif

Es neatveru nekadu jaakli [ tavu vardu izveele ir neparspejema, taa pat kaa tavs domashanas veids] [ smiliez.de_2428.gif ], bet gan atnacu izteikt savas domas[to dara ari visi paarejie sapratigie cilveeki cik esmu noveerojis], bet tu ar savam gudriibaam piespamo tikai forumu wacko.gif34.gif

Link to comment
Share on other sites

ak vai. Bucher teoreetiski tev vajadzeetu buut gudraakam par cilveeku un pieveert muti.... bet neeeee. Nu tad i sanjem savu warn leveli (daudz vairs tev nav atlicis). Varbuut ja uzvediisies kaa normaals cilveeks (which is higly unlikely) tad kaut kas tev tiks nonjemts......

cilveeks. Shinii gadiijumaa vareeji tak pakluseet. Visiem redzams ka buchers sevi shoreiz pataisa par idiotu. es no sirds saprotu tavu veeleeshanos atbildeet, bet tici man - tas neko nemaina. Juusu starpaa varbuut taa ir kaada forsha ciinja - kursh peedeejais kaut ko iedirsiis, bet atbildot ar bezsakarainajiem uzbraucieniem (pat ja tie dazhreiz ir sakaraini) tu driizaak panaaksi ka tev pacelj warn leveli.

Nu neuztveriet foruma moderatorus/adminus par netaisniigiem idiotiem. Tie kas lamaajas bezjeegaa uz citiem & spamo, pret tiem arii tiks veiktas sankcijas. Vot es saprastu ja buutu shaadi

vinsh: gribu tiesiibas & slotu

perona: nu es nedomaaju, vispaar vinsh slikti speelee

vinsh: bljee tu pideras izvaaleeshu tevi

nav reakcijas no moderatoriem. Tad luudzu, lai persona atsuuta PM ar tekstu "kas taa par netaisniibu ka tas dzheks netika sodiits". Shaados gadiijumos nav jeegas atbildeet kaut vai tikai taapeec ka visiem ir redzams ka "vinsh" ir stulbs. Guustiet savu moraalo gandariijumu nevis no pretbraucieniem bet no taa ka vairaaki citi cilveeki uzrakstiis ka "vinsh" smird.

es protams negaidu ka kaads no jums taa dariis, jo palikt atbildi paraadaa ir viena drausmiiga lieta, bet nu varbuut ir veerts pameegjinaat wink.gif Varbuut risiniet savus "augliigos" dialogus mircaa....

Paldies par uzmaniibu

p.s. a par tiesiibaam... hvz, jaapagaida veel citu komenti....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...