Jump to content
GIGN Forum

Tiesību Apgreids


Outsider
 Share

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

myth nespried par citiem peec sevis wink.gif

Outsider tieshaam peedeejaa laikaa ir biezhaak maniits gignaa..ka izmantotu tiesiibas nepateemu neesmu itkaa maniijis..

kkaa nesapratu - nespried peec sevis smiliez.de_2538.gif

gignaa speleju vairaak kaa gadu , atshkjiriba no dazhiem labiem - paskatieties vinja online time ar abiem nikiem ...

kretineeja ari tas , ka liida mirca pie manis , kad prasiija pirmaas tiesiibas

neliels offtopiks- nu lab lab , esmu tac stresains palicis , bet nu - taada ir dziive , bet tu manaas aciis cienju esi zaudeejis

Link to comment
Share on other sites

un myth? es gignaa speeleeju no 1.5 shut up please....1.5 stati nav vairaak , tur mans online time bija krietni lielaaks...

p.s

kkaa nesapratu - nespried peec sevis

tas bija domaats taa ka tu pats nespeelee un tad saki ka citi nespeelee

p.p.s obaa pats kaste ielicis rec laugh.gif

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

Outsides nau bish par aatru papildinaajumam ? confused.gif

Es zinu ka juus mani arii tagad saaksiet stresaini apdirst par pidaru, bet juus neesat bish teereeti, tiko kaa ienaaku forumaa taa redzu kaarteejo juusu mazu beernu dirshanos ljoti vienveidiigaa, neinteresantaa un neoriginaalaa veidaa !!! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Outsides nau bish par aatru papildinaajumam ? confused.gif

Es zinu ka juus mani arii tagad saaksiet stresaini apdirst par pidaru, bet juus neesat bish teereeti, tiko kaa ienaaku forumaa taa redzu kaarteejo juusu mazu beernu dirshanos ljoti vienveidiigaa, neinteresantaa un neoriginaalaa veidaa !!! zaban.gif

nu par to jau es runaaju !

no seerijas - apeedu vienu chipsi , gribas veel...

Link to comment
Share on other sites

myth Posted on Nov 9 2004, 09:54 PM

  shiis tiesiibas pat man naww 

nu myth, palasijos, ko tu te esi saraxtijis - nebiju domaajis ka vari buut taads gailis, izbojaaji visu cik-necik labo iespaidu manaas aciis, lai gan sen te neesmu bijis, nezinu, ko te veel esi sastraadaajis....

par out - viss jau buutu labi, bet ne iipashi imponee topika reklaama. rec kaa klana biedram...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...