Jump to content
GIGN Forum

Tautas Piesaiste!


kroplisj
 Share

Recommended Posts

Galvenais jau serveri salikt visādās ārzemju serverlistēs, ko worms jau ir izdarījis, bet kā no viņa nopratu, tad iespēja tikt augstās vietās praktiski vairs nav, jo lai tas notiktu, viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem ir tas, cik sen serveris tajā listē ielikts. Kā jau noprotams, daudzi serveri jau salīduši tur agrāk.

Bet enivei fakts, ka serveris ir ārzemju serverlistēs palīdz tautas savākšanai. Nekādas balvas jau domājams, ka neviens nedalīs. :)

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu ir daži tādi topiki, kur aptrūkstās vārdi.

Parasti jau tādi, kurus nevar izlasīt, jo cilvēks ir centies uzstādīt ginesa rekordu - vienkārša, nepaplašināta teikuma izveidē no 40 vārdiem. No mārketinga neko daudz nejēdzu, bet varbūt vienkārši maksāt spēlētājiem, lai viņi spēlētu ? Tā jau es domāju, ka nē :D

Link to comment
Share on other sites

nu ja maybe parsavu par stripu! Shit es vnk gribu tikt pie steam! jo neuzspeju uz akciju to lidz 21 aprilim.! sodien tik bablo man ieskaitija!

nu tad Butu jauki ar regotu niku piemeram.

jo sodien spelejot 1 cilvecins ienaca ar manu niku :( es jau ta par dedu atdodu no 25 points lidz vairak! a ja tas kems paspele ta ir svaki :( te KaRoTe

Link to comment
Share on other sites

Nu es speleju zem klana flacrec ar niku KaRoTe un es esmu gigna patriots! un man ar to naudu cabigag. :(

tape hotj ludzu reg nnick, jo shod kad speleju skatos 1 napslis nak ieksa (1)flacrec KaRotE

es biju psc. domaju kape kad ienaku liekas ka daudz pointu papistu :(

mani ka novac uzreiz kads savac ap 25 un vairak pointu- tape nemirstu biezi :(

pastijos ka tas spele :( sudigi, nu tape kka varetu izpelnities reg nick! uz konkursu vai ka, es jau ta ieprieks kapaju pa cs 1.6 tagad gignam paradijas tf2 speleju te tikai! ieprieks kso kapaju kamer gignam nebiij :(

nu es gigna patriots esmu. nu kka worm palidzi ar reg nick :)

Link to comment
Share on other sites

Serveris ir pietiekoshi apmeklets,lai speletaju piesaistishanai tiktu rikoti konkursi. Principa konkurs taa vai taa butu jauka lieta.

Steams balva nav vajadzigs,jo normali cilveki to var iegadaties pashi un atvainojos nebomzhot ar krekotajam versijam..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...