Jump to content
GIGN Forum

Mapcycle


John
 Share

Recommended Posts

sveiki

pa cik cilveeki jau ir serverii saradusies vareetu uzlikt labu mapsaiklu ar defaultam mapem

cp_dustbowl

ctf_2fort

ctf_well

cp_well

cp_hydro

cp_granary

cp_gravelpit siis nu buutu taas def mapes kuras vajadzeetu

ar cienu John

Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu tiem, kuri uzskata ka jāatstāj dustbowls kā def mape. Pa dienu, kad vairākums spēlētāju ir no Latvijas, kāds admins varētu ienākt un pāris stundas uzlikt citas mapes, bet no rītiem un vakaros bez dustbowla serveris būs pustukšs.

Link to comment
Share on other sites

pašlaik iet graveplit un ir 32/32, vakar arī mapcikls vakarā bija ieslēgts un serveris bija pilns, tas nozīmē, ka drīz jau varēs mapciklu slēgt iekšā patstāvīgi :)

Btw. tā castle3 ir tā, kur sarkanie ir tādā, kā pilī/cietoksnī, kurā viņi sargā spotus un tur ir lieli plašumi, tb ar snaiperi var ownot...?

ja jā tad tā ir mana mīļākā mape un to tiešām varētu ielikt mapciklā :)

P.S. patstāvīgos spēlētājus sastāda tikai latvieši vai ir arī kādi patstāvīgi ārzemnieki? :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

aa btw varat uzaisiit velvienu tf2 serveri kaa gx'aa kur nav def mapes ir tikai taas jaunas piemeram castle3 ! bet tas tikai taads padoms es nez varat nenemt veera :)

nekas jau ari nebuutu pret castle3 bet vienigais miinus ir tas kad vina nav def mape ! taas ir manas domas ! vissvairak tautas ir serveros kur ir def mapes juus tikai nesen ka paradiijaties uzreiz jau nebuus full serveris tas viss naak ar laiku :)

Link to comment
Share on other sites

:D 3 mapes dalas uzskatu kad 2 visslabak jo tur ar sniper var likt visiem purnaa :D

tagad izlasi to teikumu vēl reiz un tā lēnām, itsevišķi teikuma nobeigumu!

P.S. ā un, ja tā mape ir tā, kuru es domāju tad es viņu esmu spēlējis, kopš izgāja tf2, tb pirms pus gada, ja ne pat vairāk.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka jebkurš, kas māk bišķi padomāt ar galvu var mierīgi konstatēt, ka neraugoties uz acīmredzamo castle3 neinteresantumu, neglīto izskatu un vienkāršo noformējumu - labi redzams arī tas, ka tā karte ir drausmīgi nesabalansēta kā arī gluži vienkārši NEINTERESANTA.

Es jau ar savu sūdīgo fps esmu pāris reizes ar snaipereni skarbi norullējis - kad dabūšu nelagojošu kasti, tad jau vispār...

Link to comment
Share on other sites

Nez man ar tas castls ne īpaši, neko īpašu tur nesaskatu. Un tā doma par otru serveri ar jaunajām mapēm vispār man liekas ne īpaši laba.

Ā un john iemācies lietot edit pogu nevis krāt postus ar dubultpostiem. :P

P.S mersy ar snaiperi var dustbowlā arī normāli likt ārā :)

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...