Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Tf2


bilsg
 Share

Recommended Posts

Tā kā sagribējās uzspēlēt TF2 gign jaunajā serveri es vinu uzinstalēju un notika tā

Kad eju man parādās tāds logs :

''The game has a minimum requirement of DirectX 8.0 to run properly''

Itkā esmu uzinstalējis jauno DirectX 9.0 bet tā pat parādās tas pats logs!

Lūdzu palīdziet !!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

ja jums videokartei nav drctx9 vai 8 tad uzinstalēt drctx9 nevarēsi jo drctx ir iekšā videokartē fiziski, ja ta var teikt..., to ko tu itka instale ir atjauninajumi....

Runaju pec pieredzes ar drctx9 un drirectx 10 nez varbūt vecajiem DX ir pavisma savādāk :D

Link to comment
Share on other sites

Kurjer, šķiet, ka nezini, kas ir tomshardware.com ?

post-727-1209387020_thumb.png

High-end cards Radeon HD 2900, HD 3800

Direct3D support 10.0, Shader Model 4.0/

10.1, Shader Model 4.1 (HD 3000)

Mid-Range GPU 8500, 8600

Direct3D and Shader version D3D 10.0, Model 4.0

Cenas :

HD3850 90ls-136ls

8600GT 50ls-80ls

Link to comment
Share on other sites

vispār vaitad NVIDIA GeForce4 MX 440 ir pci-e slots? jo manam likties kad viņām bija tikai agp un tāda gadījumā ar izveli ir pašvakrāk...

bilsg DDR tips videokartei neizsaka vai vinu var iestumt iekš MB, galvenais ir kāds tev slots (agp, pci-e, pci)

domajam ka labaku videokarti tev sims gadus nevajadzēs ja pārejas detaļas ir tada paša līmeņa...

Link to comment
Share on other sites

bilsg nejauc! lai saprastu pastāstīšu 5 gadnieku līmenī.... videokarte ir kā atsevišķš kompis kurs paredzets tikai grafikai, ta sastāv gan no mātesplates,gan procesora, gan ramiem , gan chipseta tas kad tu ieraugi videokartes parametros ddr galīgi nenozīme kad mes viņu tagad liksim ramu slotos :D uzzini matesplates modeli, nosaukumu (motherboard) tad ar mes varēsim pateikt kas tev pa slotu

vel tev derētu nosaukt cpu kaut neizkatās ka tev būtu kāda jēga pirkt labaku par 2600 radeonu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...