Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Spēles


bullet
 Share

Recommended Posts

Gribi questot spēlē 1001 MMORPG spēli, gribi PvP'ot - spēlē L2.

on a side note - pats tu esi kaka.

Ei nahuj!

Nevar teikt, ka wow ir labāks par la2 un otrādi, jo tā ir gaumes lieta, tā kā tikpat labi wow ir da best!

P.S. kas attiecās uz lietu...

mu online - sūds, bet ja gribi tad spēlē

Diablo ir normāla

warcraft III ir sava veida mmorpg

Hellgate london ir muliplayer mods..

un vairāk arī nevaru iedomāties, bet es tev iesaku pievērsties La2, ar to ir tas pats, kas ar wow - 2 dienas tizlā privātajā serverī paspēlējot spēli nezibaudīsi, bet tieši iegūsi sliktu priekštatu!

P.P.S. ā, jā... vel tak ir Ultima online par, kuru tev jāprasa Sharingan a.k.a. Asg un Runescape ir tīri sakarīga spēle - http://www.runescape.com/

ja domā spēlēt runescape tad iesaku pa taisno pirkt member accountu, par to ir jāmaksā katru mēnesi ~ 3,30 LS

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Ultima Online

Spēlēju 8 gadus ar nelieliem pārtraukumiem :)

Lieki piebilst apnīk vai nē.

Par pvp minoritijs gan kļūdījās - UO pvp ir labākais kāds jebkad bijis, būs. Kā nekā MMORPG etalons.

P.S Visiem gudriniekiem, kas centīsies kaut ko bilst UO virzienā varu teikt, ka neviens no jums NAV spēlējis ultimu. Tie serveri kas ir Latvijā ir īpašs pokemonisma novirziens, kur ir izmantots UO emulators, piedevām 7 gadus vecs.

Lai saprastu kas ir UO ir jāspēlē uz OSI (oriģinālserveriem), vai arī uz kāda no lielākajiem neoficiālajiem.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

nu taspats mu labs. ja tev gadās vēl forš guild ar foršiem cilvēkiem tad vispār forši. man atgādina tadu uzpimpotu čatu. patīk laigan laiku gan aizņem. btw meklē serv kam ir zem 100% exp un blessbag off. savādāk kartējais sūds priekš 30 min spēlēšanas.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz biju saslimis ar UO. Kādus 5-us gadus atpakaļ sāku spēlēt uz 13th dimension. Hidding 100 bija jākačā nedēļām. Par magery nerunāsim, bet tā jau ideāla spēle. Vienu acc pārdevu pa 15ls ar 75 magery. Īstenībā, ja savāktos interesentu grupa, es būtu ar mieru tagad arī uzspēlēt, bet nu tāpatās vienam nav inčīgi. Šitās spēles vajag spēlēt tikko viņas pārādās. Uz 13th dimension līdz gold battleaxe vai platinum armor bija jāgaida vairāk kā gads, kamēr kāds uztaisīja. Vot tad bija jēga spēlēt, kad nevarēja visu tā uzreiz dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Norek, kopš tiem laikiem spēles sistēma ir mainijusies līdz nepazīšanai. Bruņu sistēma vairs neiet pēc rūdām, bet gan pēc armora propertijiem (kā piemēram diablo). Pastāv 5 veida resisti uz bruņām. Kaudze ar citiem jauniem parametriem, ieroču abilities, jaunas maģijas nozares un sazin kas vēl. Es tev garantēju, ka spēle ir pavisam cita, viss kas ir pa vecam - vecā labā grafika.

Visi updeiti ir nākuši no oriģinālizstrādātāja, tāpēc par kvalitāti nav ko uztrautkies.

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu spēlēt Guild Wars. Ir nopērkamas trīs atsevišķas kampaņas un viena ekspansija. Jāmaksā ir tikai par pašu spēli, bet mēnešmaksas nav. Smuka grafika un skaņa. Mūzika gandrīz perfekti saskaņota ar vidi, kurā atrodies. Pats esmu uzsēdies un spēlēju vairāk, kā gadu.

Link to comment
Share on other sites

Nevar teikt, ka wow ir labāks par la2 un otrādi, jo tā ir gaumes lieta, tā kā tikpat labi wow ir da best.

bļeģ, ja tu nejēdz lasīt, tad vienkārši ej dirst, vai ja to nevari, tad vismaz neposto pilnīgi jobanus komentus. :fsckinsad:

L2 PvP sistēma ir pavisam vienkārši Nr. 1, punkts. ( šobrīd. AoC solās būt foršs, bet to redzēs 20. maijā )

Par visiem pārējiem MMORPG elementiem vari lielīties cik gribi, ka WoW ir labāks, i don't care. Spēlēju mmo tikai dēļ PvP, ne questiem vai pve.

Paldies par uzmanību, man ir pilnīga taisnība, dirst pretī būs vienkārši bezjēdzīgi.

Un btw - NESPĒLĒ ULTIMA ONLINE, JO TĀ IR HOMĪŠU SPĒLE, xA0Xa0X0A0x0ax. :muahaha: :muahaha: :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad:

L2 PvP sistēma ir pavisam vienkārši Nr. 1, punkts. ( šobrīd. AoC solās būt foršs, bet to redzēs 20. maijā )

Par visiem pārējiem MMORPG elementiem vari lielīties cik gribi, ka WoW ir labāks, i don't care. Spēlēju mmo tikai dēļ PvP, ne questiem vai pve.

Paldies par uzmanību, man ir pilnīga taisnība, dirst pretī būs vienkārši bezjēdzīgi.

Un btw - NESPĒLĒ ULTIMA ONLINE, JO TĀ IR HOMĪŠU SPĒLE, xA0Xa0X0A0x0ax. :muahaha: :muahaha: :muahaha:

Atkal tu streso par tizliem uzbraucieniem no manas puses, bet kā jau teicu.... tas nav noteikts un arī nebūs, kura spēle ir n1 in pvp... un tu domā, ka wowā ir tikai kvesti un pve? lol, kvesti ir domāti, lai vieglāk dabūtu maksimālo levelu un tas ir viss, lielāko lomu tur spēlē tieši pvp un drīz wowā iznāks jaunais ekspanšns, kurā maksimālais levels būs lielāks un būs jauna klasē - lielākas pvp iespējas.

Bet protams es nesaku, ka wow ir labāks par la2 un protams arī otrādi... kā jau teicu.. tā ir gaumes lieta.

Labi viss.. pietiks te spamot.

Link to comment
Share on other sites

Sāku spēlēt wowu pirms kādiem 2 gadiem. Spēlēju vēljoprojām. Manuprāt PvP ir lielisks.

Ja tu spēlēji wowu un tev ātri apnika, varu saderēt uz visiem 100% kad tu spēlēji kkādā neorģinālajā serverī.

btw, To pašu MU, spēlēju kkādos sūda serveros un noriebās. Spēlēju orģinālajā (uzkačāju 150lvl (tas ir fakin laikietilpīgi)) un domāju spēlēt vēl tālāk, līdz sastapu wowu.

Kopsavilkumā, domāju ka jebkurš MMORPG ir labs un interesants, ja vien to spēlē tikai un vienīgi orģinālajā serverī.

Link to comment
Share on other sites

Mersy tātad tu saki, ka nevar teikt, piemēram, ka Mercedes Benz ir labāks par veco zapiņu? Bet tā jau gaumes lieta vai ne?

Ir gaume un ir fakti. Man spēle var patikt un var nepatikt, tā ir gaume. Man nepatīk questot un sist monstrus stundām ilgi, bet tāpēc es nesaku, ka wows smird, wows ir ļoti laba spēle, manuprāt vienkārši lieliska, taču PvP viņā smird. Tas ir fakts, nevis kaut kāda gaume.

Besī, ka jūs visi muldat kaut ko par PvP, paši neko nejēgdami.

Sāku spēlēt wowu pirms kādiem 2 gadiem. Spēlēju vēljoprojām. Manuprāt PvP ir lielisks.

Ja tu spēlēji wowu un tev ātri apnika, varu saderēt uz visiem 100% kad tu spēlēji kkādā neorģinālajā serverī.

Ja tu spēlē wowu un domā, ka PvP tajā ir lielisks, varu saderēt, ka nekad mūžā neesi L2 PvP sistēmu izbaudījis.

Un tavi "100%" nav ne sūda vērti.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Nav kaads lv vai arzemju mu serveris kursh ruuc jau kaadu ilgaaku laiku, un ir pieklaajigs exp, un visi paareejie shiti? protams taads, kas peec 1 menesha nebuus down? :) paldies jau ieprieksh!

Edited by Feik
Link to comment
Share on other sites

Ja tu spēlēji wowu un tev ātri apnika, varu saderēt uz visiem 100% kad tu spēlēji kkādā neorģinālajā serverī.

uz visiem saviem 100% tagad esi man parādā aliņu.

Konans Bonans ir mazliet pavērtēts un liekas, ka cīņas sitēma kareivjiem ar vairogiem ir vnk kaut kas unikāls (pesteļotājiem gan izskatījās tas pats defaultais mmorpg princips), tur ir tas, ko nesagaidīju gothic3. bet padzirdēju, ka būšot mēneša maksas, tas diemžēl man nav pa kabatai.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Es Esmu SleepyMen LV

ja tev patik wow dat tu esi fans Dota 2 = CS Shuter klasa tu fans

ja tu esi fans la 2 Tad tu esi fanac rpg zanra no diabla s 1 2

Speles serveru LAtvijas

Problema bus atrast LAtvijas server pirmkat daudzi nomajnija LV uz Org nomajnijusi uz tadam galiem Net Com Eu

Speliu loti dzauz

////////////////////////

/ Silkroad / Linage 2 / World of warcaft / Mu online / DarkEden / Cabal / Digimon Master / Minecraft /Tera /Rf online /

///////////////////////////////////////

Iesaku spepeles meklet tada veida

/ Mmorpg Top 15 Rus / Morpg top 15 com / Bet Steam = Fanatiem Shuter speletajiem Iesaku

Visiem Laimigu spelesanu un Atras Savu milako speli arko notriekt Laiku Visiem LAimigu Vasaru un To labako >_< Banzay !! he

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...