Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Jauno Patchu?


SharpShooter
 Share

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spēlētāji ar (crackoto steam), netiek non-steam serverī, kur ir uzlikts jaunais patch un kuriem pašiem ir uzlikti jaunie patch.

Kad steams ir izslēgts un propertys ielikts - zīme, tad viss aiziet.

Tas nozīmē, kad ir visiem jāpērk orģinālo TF2 lai varētu normāli paspēlēt? :sparta:

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

njaa, es ar savu crackoto tf2 neviena serveri netieku, jo ir uzlikts vai nu 'only steam' vai ari stav joprojam vecais patchs uz servera un izmet ara.. :D

Edit:Tie kuri teikts, lai perku orginal, saku, ka pagaidam es nepirksu, jo man vajag upgraidot savu pc, jo ar 20 fps nav spelesana...

Bet spelet var. :D

Link to comment
Share on other sites

Tātad tiko nospēlēju kādas 3h. Man personīgi patīk. Goldrush vispār tāda gaļa. Vienīgais kas ir galīgā ānusā, ir tas ka visi kas ir slinkas dirsas ieraksta konsulē achievment_unlock_all un visus ieročus mēģina bet tas jau vairs nav fun :(. K tagad kādas 2 h pie garryju jāpasēž. K peace :D

Ā kā jau bija paredzams visi tikai mediki :D

P.S man jau 8 medika ačiji savākti :D

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

uzspēlēju ārzemju serverī - katram otram mediķim tas critkrīgs, gignā jau šaudās ar to jauno šļirču ieroci. jauno ubersaw neesmu vēl redzējis

P.S. Funny moment - čatā rāda, ka adminus var atpazīt pēc [CM] taga un pēkšņi parādas, ka [CM].... ieguva visus archievmentus :D:D

Link to comment
Share on other sites

man jau savākti 25 :P tas jaunais kritzens ir baisi stilīgs, kad uzliek otram tad viņam stroķis ir zibenos

vispr kas tagad serveros valda ir vnk gaļa mediku ir vairak nekā citi spēlētaji :D

Edited by tofiks *007
Link to comment
Share on other sites

Es nesaskatu jēgu achievmentiem. Ibio rio tas nav nekāds RPG, ka cilvēkiem būtu dienām jādročī uz "monstriem".

Šitādās spēlēs svarīgs ir skills, nevis kaut kāds ieroču pārākums "a vot man ir, tev nav". Publisks FUJ valvei. ja reiz FPS tad FPS, nevis kurš ilgāk spēlēs tas vairāk valdīs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...