Jump to content
GIGN Forum

Iespaidi Par Jauno Patchu?


SharpShooter
 Share

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

saki ko gribi, bet man viņa liekas visdebīlākā karte no visām defaultajām kartēm. tas uzdevums viņā pat ir tīri foršs, bet man tā pati kartes arhitektūra un tekstūras reāli nepatīk, labāk tad jau spēlēt ctf_well :thumbsup:

kopumā BULLSHIT, bet tas jau ir tikai mans, nevienam neinteresējošais viedoklis...

Link to comment
Share on other sites

jaa,lol, nevar saprast ko tur Valve chakareejas..es te lasu oficiaalo TF2 forumu un arii gudrs netieku galaa, kas notiek. Vai taa komanda bija atstata speciaali, lai taa buutu kaa izveele vaakt/nevaakt achvm vai arii vnk neveikla izgaashanaas kaa rezultaataa tagad it kaa resetoti visi medic achvm. :slap:

Link to comment
Share on other sites

:slap:

ta komada nebija atsttāa speciāli vnk kad testēja bija uzlikusi kadvar uzlikt lai var notestet visus ierochus un ķert bugusun aizmirsa atslegt tādu iespēju

vēl viņi bija pachakarējusi vel vienu failu dēļ kura tad mūsu lionz nevarēja uzcrackot servera enginu...

<_<

pats tizls vot šitiem cheteriem vajadzēja un varēja nobanot tf2 par spēles bagu izmantošanu! vot zinu vienu chali kas bija izpildijis 34 achivmentus godīgu, bet bij slinkums kachāt pēdējos un paņēmu uzlika visus, un ar pazuda visi 34...man jau ir 37 achivmenti atklāti :) kaulu zāģisvnk iestilo

Link to comment
Share on other sites

nestimotie vareetu iegadaaties steamu lai dabuutu taas huinjas :D

ja daudzi piem visp nav speleejusi ar medic kaa es tad nemaz nav tolka pirkt steamu deelj achivmentiem jo medic aizvien te ir niikulis

Link to comment
Share on other sites

john nepiekrītu, ka mediki ir nīkuļi, ja māki ar mediku spēlēt tad tu esi noderīgāks nekā 10 komandas lameri, protams vēlviens faktors medika liederībā ir citi spēlētāji kas māk spēlēt ar mediku, jo ticiet vai nē to arī vajag mācēt :D bez tam cw laikamediks irneaizvietojams un gandrīz vienmēr atrodas 1. vietā komandā...

protams šitie lameri kas visu laiku tagad skraida ar špricītēm šaudas nekam neder, tas padara spēli neintresantāku...

Link to comment
Share on other sites

jaunais patčs kopumā ir baigi jauks un skaists, vienīgais, kas man nežēlīgi besī, ka ir tik daudz mediki, kuriem nav ne jausmas kā ar mediķiem spēlēt. tik neprasmīgus medikus, kā tagad apkārt skraida, es vēl nekad nebiju redzējis. <_<

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...