Jump to content
GIGN Forum

Meklejam Adminus


worm
 Share

Recommended Posts

Karoche mekleju purnus kas spelee uz CS:S servera un grib kickot araa daunjus laugh.gif Velams lai tajaa serverii spelee tiesham biezhi kaa arii ir zinama atbildibas sajuuta un vecums nav neatbilstosh admin tiesiibaam

Ljoti velams lai gribetajs butu labi paziistams GIGN aprindaas jo pashreizejaa admineshana notiek caur rcon tikai, tas nozimee ka kursh katrs pie taa pieeju nedabuus new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sovsem nedavno postavil ccs, poetomu s interesom eshe igrajus chasa 2 v den. neponimaju,mochemu ne vizhu tam znakomie nicki :[, css - ochen rulnaja igrushka. tak vot, ne znaju konecchno, dolgo li ja budu igrat' sredi neznakomogo naroda, no, poka igraju, mog by i poadminit. vot.

Link to comment
Share on other sites

nu i te es arii nesaprotu, peec kaa EDD spriezh kam dot un kam nedot, varbuut es ko sliktu servam esu nodariijis, varbuuu tev EDD?....... jaa varbuut es neesu 20/30gadiiigs onka(tas neatiecas uz spEEdy), bet nu speeleet es maaku un speleeeju biezhi... varbuut bish tuvaak pastaasti kaapeec. Mani tas interesee smile.gif

Edited by cmdr
Link to comment
Share on other sites

Cmdr driizaak nee nekaa jaa jo dzheks videeji meiteniski speelee futbolu... bucheram ir probleemas ar gariigo lidzsvaru, taa ka tur shis jautaajums ir izsmelts....

dareks man liekas vienkaarshi ir par "zalju" shiim tiesiibaam.

edit

nu vispaar ja serverii ir kriminaalas probleemas ar adminiem tad..... vaaaaaaaa-a-a-a-aaaaarbuut var iedot.... nu no shim varbuut cmdr.

Link to comment
Share on other sites

sh!d, tu esi vienkaarshi smags gadiijums. kas ir rcon, aciimredzot tu nezini...

nu cmdr - jaa, varbuut. es gan neesmu tevi nekad redzeejis spelejam CSS. un vispaar mani maac shaubas par to, cik speeciiga buutu tava apnjemshanas nepadot taalaak to rcon...

teiksim speedijam iedot - tas ir vairaak nekaa pashsaprotams. shobriid nevaru iedomaaties citus, kuriem ES droshi vareetu dot rcon'u nebaidoties par sekaam. that's all.

Link to comment
Share on other sites

edd, tu mani nepaziisti tur taa lieta, man jau kaadu laijku arii ir zeona servaa rcon... un cs`aa speeleeju ar nicku komandir, jeb comandor..... gign iipashi biezhi neesmu speleeejis.. vnk vairaak laijka pavadu gather speeleejot smile.gif cs:s speeleeju, jo tas ir kas jauns, un tajaa gather nau veel sad.gif

Link to comment
Share on other sites

haha peedeejais posts rullee

darek, ne jau tas cik ilgi tu speelee cs kautko liecina par tavu administreeshanas maaku. Teiksim tas dzheks Spiediens ar savu 4 gadu pieredzi buutu izpiljiijis aaraa to malaci kas vinju caur sienu prodigy noshaava... nu ok tu tik stulbs neesi, bet nu gluzhi rconu tev uzticeet.... *makes faces*..... nerd.gif

a par to cumdr lai lemj vorms, kaa nekaa vinja serveris wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ljoti velams lai gribetajs butu labi paziistams GIGN aprindaas jo pashreizejaa admineshana notiek caur rcon tikai, tas nozimee ka kursh katrs pie taa pieeju nedabuus new_silly.gif

jums shis teksta laikam neko nenoziimee...

Link to comment
Share on other sites

EDd man atsuutija rcon un paris intrukcijas... man ir 1 jautajums. kaa var pamainiit to kameru, kad esi miris? tagad uz servera ir uzlikts taa, ka nomirstot kamera paliek taja vietaa kur tevi noshaava un nevar sekot cilveekiem un reali nevar redzeet kas notiek, kursh kemo u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...