Jump to content
GIGN Forum

Meklejam Adminus


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Me,Me,Me,Me,Me,Me ! =)

Man ir CS:S

Varētu būt admins ! =)

Un Spēlēšu bieži !

Protu Dažādas valodas 1.Latviešu 2.Krievu un vairāk nezinu wink.gif

Bet var mēģinā ja kas saki tepat !

Edited by Qmer
Link to comment
Share on other sites

U U U !! es gribu !! rolleyes.gif bet gribeet - nav veerts ! bet nu, var jau meegjinaat. 4.gif

Link to comment
Share on other sites

izlasot shito topiku kad ienaca prata doma *Kapec gan nepamegjinat* confused.gif

speleju CS:S ne biezhi, ne reti...speleeju uz battle serva un GIGN, JA dabutu tas komandas tad speletu tikai uz GIGN. Nu butu ar mieru uzturet kartibu serverii...domaju ka kopuma sheit jau esmu pamanams nelielu laicinju...nu vispar sekoju lidz GIGN notikumiem jau no 1.5 versijas, un ka jau teicu ir man bijushi kadi 5 niki... wacko.gif

fr0zen jau vairs nemainishu...

kr4 lemiet pashi...atshuus mani, man jau bik vienalga, ja jau tika dota iespeja megjinat, tad es vismaz bushu to izmanotjis

P.S ja ari dabutu tas komandas, tad 99% ka speletu tur biezhaak, jo + man CS 1.6 ir nokaaries un nav ko speeleet !

P.S.S ja izdarishu kko ne-taa ad dorshi njemiet nost.

gL evil6.gif

Edited by Staylz
Link to comment
Share on other sites

taa kaa nevienam nav te liegts k-ko teikt, tad es veeleetos dabuut to rcon passwordu.

no 3dienas speeleeshu tikai CS:S, jo dabuushu jaunu videokarti, kura cerams normaali vilx CS:S. speeleeshu tikai gign, jo tas paslaik ir vieniigais normaalais serveris latvijaa. Parasto CS nespeeleeshu jo ir noriebies jau vinsh!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...