Jump to content
GIGN Forum

Baltic Beach Party 2008


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top New: Pēc jaunākām ziņām (diemžēl neoficiālām), uz šo brīdi uz BBP-2008 pārdots 120.000 biļešu.

Tas nozīmē:

1. Tiks uzstādīts visu laiku Latvijas rekords par visapmeklētāko masu pasākumu

2. Liepāja tiks nograuta no Zemes virsas

Lielākās LV apsardzes firmas esot atteikušās uzņemties atbildību par tik lielu bardaku.

Link to comment
Share on other sites

Mooobilie sakara 2dienu garumaa Liepajaa škiet nebuus pieejami-var aizmirst par tadu EXTRU!Ja pagajusho gad jau nevienu ar TELE2 pasakuma laikaa un vietaa vispar nebija iespejams sazvaniit!

ASTA LA VISTA!jaieperk laikam ALKO vairumaa jau priekshlaiciigi :) Atkal veikalos bus uzcenojumi alko preceem un pec 1maas nakts pasakuma alko Liepajas bodes skjiet bus jau izpirkts!

Link to comment
Share on other sites

Es arī būšu! :thumbsup: Ceru, ka pie biļetes vēl tikšu, jo šobrīd man tādas vēl nav, tāpēc visus 100% nevaru teikt, kad būšu uz BBP! ^_^ Domāju tikai uz pirmo dienu palikt, jo žēl naudiņas arī par otro dienu maksāt!Jarēķinās jau vēl ar to, kad draudzene arī līdz man būs! B):D

Link to comment
Share on other sites

Nu pagājušo gadu es tā darīju, neatradīšu - nebraukšu vispār, negribas maksāt to naudu, lai tusētu tādā varzā ar cilvēkiem. Vienīgi esmu apsolijis draugiem, kad dabūšu busiņu un visi tagad mani tramda.

Link to comment
Share on other sites

:)

piemēram Tu :whistling:

:thumbsup: Ceru, ka pie biļetes vēl tikšu, jo šobrīd man tādas vēl nav, tāpēc visus 100% nevaru teikt, kad būšu uz BBP! ^_^ Domāju tikai uz pirmo dienu palikt, jo žēl naudiņas arī par otro dienu maksāt!Jarēķinās jau vēl ar to, kad draudzene arī līdz man būs! B):D

Vai tad 14 gadīgos ar tur laiž iekšā? <_<

Edited by mucho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...