Jump to content
GIGN Forum

Baltic Beach Party 2008


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

p.s Husein atceries mani?! :D

Ja atceros... Au GooD MeN tu no mums Ar pliko biji kadus dazus m attaluma... nja pirma diena man beidzas ~4:00 ( biju noguris) otra diena ~7:00 ( bija perfekti ) |Audiosmog normali nosledza! :)

Pasakums Perfekti !

Link to comment
Share on other sites

nupat atlaidu majas :zhaav:

baigais nogurums, piedzivots plus minus viss iespejamais, gulets maz, dzerts daudz. ja salidzina ar pagajuso gadu, tad bija :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ak, jaa, Dima Bilan - Nevozmozhnoe Vozmozhno :wub: si dziesma pavadija mani cauri divam garam dienam

Link to comment
Share on other sites

:)

Pasakums Perfekti !

Kuraa dienaa biju es tos dazhus m attalumaa? :D 1maa diena man arii beidzaas 4:30 bija koma.lv + nogurums otraa diena man beidzaas 8:00 :muahaha:

pa 2vam dienaam uz 2purniem 80alus izdzert ir jamak :) okej 40pudeles no tam bija D-Light :)

Link to comment
Share on other sites

Man otrā diena patika labāk nekā pirmā. Man tās grupas vairāk piesaistīja un arī štīmis otrajā dienā bija vairāk manāms. Satiku flashbaku , kurš mani faking neatcerējās un skatījās uz mani tākā uz muļķi :D Satiku arī naktrīsdē. kopumā smuki notusējos. ES NODZEROS NO KRĀNA(ar Zani) :D

Link to comment
Share on other sites

Priekš manis, šajā pasākumā pats labākais bija Reamonn. Vienkārši ideāla uzstāšanās, vispār pirmajā dienā var teikt tikai viņu dēļ gāju uz pasākumu. Rihtīgi patika.

Link to comment
Share on other sites

:)

un vispār, man besī ka telšu pilsēta ir tik mega tālu no ieejas..baigi neērti...

Pasaki kad Tu biji tas ar ko es kaavos?!!

LOL, tajaa bbp, laikam tikai pa dienu biju iekshaa, neskaitot kad mani savaaca naktii menti...

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

:)

nu tam neticu ~150k biletes pardotas tika.. un tikpat aproces iznestas, nesaprotu ka tie idioti nav izdomajusi citu sistemu lai nevaretu apist :)

ja noskata sakarigu apsargu tad pat ir cersija ka soma shnabi paslept :D

kads zin cik narkashus savaca ? pirma diena kad sedejam kadi 7 cilveki ara pie tam 3 budinjam netalu kur biletes tirgoja viens chalis pienaca

<1337 chalis>: jums cigatere butu ?

<we>: nepipejam...

<1337 chalis>: ae kkas shnjaucam nav ? nu saprotat.. (aiztika degunu)

<we>: ne atstajam majas ...

so chalis manas acis stipri vilka pec menta... nu hz myb ari kads narkash varetu pienakt ta klat, bet nu es manliekas 1337 chali izkodu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...