Jump to content
GIGN Forum

Sveiki Visapkart!


Viper.
 Share

Recommended Posts

CLAN WAR. Laikam jau būs jāpaskatās tomēr....

1kart nevis es nosaukumu domaju :D es tik iemetu ko izdomaja citi admini riikot (tur rakstiits kuri 2)

bet nu doma ir tada cw cup (clan war cup) - joo... speletaji akd pieteiksies tiks sadaliti pa team TM (kas tiks izmantoti ka clan tag, zna4it veidosies ar klans) :D

Nu, es jau pie poke nūbikiem negribētu spelēt, takā tīmus daliet normāli!

saprotu kad tu mums esi baigi kruts and so, bet ne visi pavada daudzus gadus pie cs un ne visi mak tik labi ka tu spelet ;)

un es domaju kad jadala komandasss spletajus randomly, jo negribas lai butu kkadi pro vs noob :D

a serveris legāls? Ja nē, mēs nosūtīsim ziņojumu valvei un tavu serveri slēgs un liks maksāt sodu ~60 ls apmērā!

nu ceru kad tev ari ir windows legals un visas prog, citadi var pakast visu pc + vel ari iztuksot kabatinas ne? ;)

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

:D es tik iemetu ko izdomaja citi admini riikot (tur rakstiits kuri 2)

bet nu doma ir tada cw cup (clan war cup) - joo... speletaji akd pieteiksies tiks sadaliti pa team TM (kas tiks izmantoti ka clan tag, zna4it veidosies ar klans) :D

saprotu kad tu mums esi baigi kruts and so, bet ne visi pavada daudzus gadus pie cs un ne visi mak tik labi ka tu spelet ;)

un es domaju kad jadala komandasss spletajus randomly, jo negribas lai butu kkadi pro vs noob :D

nu ceru kad tev ari ir windows legals un visas prog, citadi var pakast visu pc + vel ari iztuksot kabatinas ne? ;)

Tas pedejais man visvairaak patiik :)

Edited by Viper.
Link to comment
Share on other sites

nebusu tads "gudrs" ka tu, un vismaz nespamosu + neteiksu tev neko.

btw, tiem kas velas piedaliities tad es pazinosu serveri kura spelesim + laiku tiklidz dabusim vel 2 speletajus (lai butu 24) skatiisimies talak ja bus vel gribetaji tad turpinasies ar vaksana un talak spelesana bet pagaidam izskatas kad bus jaspele 6 komandam ((:

Link to comment
Share on other sites

randomly

nu ceru kad tev ari ir windows legals un visas prog, citadi var pakast visu pc + vel ari iztuksot kabatinas ne? ;)

tas rakstās šādi - random

A kas i? pats savus tekstus neatceries, Valves vēstuļu draudziņ? :D

:)

Kad tev dzimšanas diena?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...