Jump to content
GIGN Forum

Slot


Recommended Posts

taatad esmu frag/machine vai fragMMM vai fragm , anivei

gribeetu slotu uz servera , jo speeleeju vakaros kad ir vienkaarshi neiespeejami tikt iekshaa , speeleeju katru dienu minumums katru otro dienu , visi mani zinat , domaaju ka mans skills ir augstaaks par vidusmeeru , speeleeju te jau no 1.5 versijas 1,5 gads minimums ...

sasniegumi ? tiko noraavaam 7-8 vietu tornado chempii / kiss smile.gif

varbuut dazhreiz ar to lamaashanos ir bijis taa , bet taas tikai mirklja emocijas

ja dabuushu slotu , worms mani vairaak dabuus slapot kas vinjam patiik manaa gadiijumaa wink.gif

ceru uz lielu atbalstu , un tomeer ceru

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pulkvedi man pofig ko tu doma bet es pasaku ka ta nav smile.gif bet doma ko gribi smile.gif

nu skills jau ir... varetu jau iedot slotu ar parbaudes laiku lai nelamajas tik daudz, tad mosh pac isteniba sapratis ka nelamaties nav nemaz tik slikti ari smile.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

khe ... nu atceros tavus vaardus kaa teici ka gignaa vairs nespeleesi kad tev peedejo reiz ( jau kuro ) neiedeva slotu

cilveeks, tu esi teicis ne to vien. vispaar buutu labaak kluseejis par to, ko citi kaadreiz ir teikushi. Prieks, ka Buchera domas peekhnji mainiijaas uz pozitiivo pusi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

taa nu sanaacis ka zinu sho fruktu bish , no cw serva , bet tas jau bij sen !

parasti sashaava mani , kaa beebi !

piekriitu ka labiem , tas ir ar speeleetaajiem ar cienju pret citiem un labu skillu vareetu dot slotu, kaut vai uzlikt automaatiski , ka , ja shamais izkriit no top..., vai izdara ko citu slots off !

lai veicas !

Link to comment
Share on other sites

alvi neuzprasies...

Par alvi es tevi nesmu saucis smile.gif

Un to ko tu uzrakstiji es tevi nosaucu tikai tos divus vardus uz r un p smile.gif , bet es to4 nesaaku smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2477.gifviolent1.gif .

Viss bija taa. Iet trains. Es T. es uzrushoju tipa lidz galam taisini un tur izskreju jau uz stura un tu skreji ar nazi rokaa. Es tevi novaacu un tu man teici smiliez.de_2125.gif " Bucher stulbais dauni izmanto slap sev lai atrak aizskrietu" un pec tam no tevis tads lamu vardu maratons saakas (es taa norecos par to ko tu pateici: 1. ja es izmantotu slap tu to varetu redzet, 2. es speleju ar klana niku, taka teoretiski es nevareju sevi slapot, 3. smiliez.de_2125.gif man tad tiesibu sha vai taa nebija) taka tu esi naturalakais violent1.gif !

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

nu labi beidziet, pietiks cilveeku kritizeet. katrs no mums ir daudz lietas sarunaajis ne taa, kaa apts veeleetos, bet taada nu ir dziive. 2 Bucher - Nedomaaju, ka tie daudzie (besakariigie) smailiji kaut ko mainiis tavaa tekstaa, cik tu stulbs esi tik arii paliksi. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...