Jump to content
GIGN Forum

Slot


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 буквы, которые имеют огромное значение:

Я БЫ ХОТЕЛ ЧТОБЫ ЭТОТ ЧЕЛОВЕК ПОЛУЧИЛ СЛОТ НА ВАШЕМ КЛЁВОМ СЕРВЕРЕ smile.gif

НУ Т.Е. НЕ ХОТЕЛ БЫ, А ПРОСТО Я ПОЛОЖИТЕЛЬНО ОТНОШУСЬ К НЕМУ naughty.gif

Edited by comanche
Link to comment
Share on other sites

paradoksaals cilveeks. Nez kaa tad izpauzhas tava "polozhitelnaja otnoshenija" pret to cilveeku ja tu negribi lai vinjam ir slots blink.gif pie tam nafig dot vienu forshu REKU ja tu negribi lai vinjam ir slots happy.gif

p.s.

THIS IS HELL

AND I AM THE DEVIL

© Cyclotron

Link to comment
Share on other sites

Ты меня немного не понял mancho laugh.gif

Я не это имел в виду, в общем забей, я своё мнение сказал, РЕК РЕК РЕК и всё тут rolleyes.gif

P.s. sorry 4 fl00d confused.gif

Edited by comanche
Link to comment
Share on other sites

upset.gif Plizz iedodiet man slotu kuraa speeleet jebkuraa laikaa. Citaadi biezzi gadaas kad veelos uzspeeleet visi sloti aiznnemti un taa arii gaidot kaadas 10 minuutes tikuntaa iekssaa netieku. Plizzzzz THINK ABOUT IT AND GIVE ME ANSWER. I HOPE POSITIVE. rolleyes.gif
Link to comment
Share on other sites

Man ari nav brivais slots, bet netaisos ari vinu diikt. Man teiksim nav gruti pagaidit ari savas 20 min, lai tiktu ieksa. Vienigi ir lieta tada, ka sadod visadiem "papam" slotus un tad var jau gaidit 30 min.

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka tu esi tik tolerants savos postos. Mja. Moz pasaki, kas vel man nav jadara vai kas ir jadara. 18.gif Ja tevi tas tik loti interese, tad mans posts ieprieksejais nebija par tevi, bet par tadiem kaa Apocalypse. Manispec tev var iedot to slotu. redzu, ka tev tas tiesam vajadzigs. Next time be more polite

Link to comment
Share on other sites

apocalypse , padomaa kas notiktu ja taadiem kaa tev sadotu slotus?

reti kursh dariitu savu komandas pienaakumu , nu es jau nesaku ka es esmu no tiem labaakajiem playeriem bet anyway ES jau nu vienmeer lieku bumbu ja esmu T , miineeju ja esmu CT, fragi man pie pakaljas

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...