Jump to content
GIGN Forum

Paintball With Da Gign !


bencik
 Share

Recommended Posts

Labdien !

Kaa jau solits, ir klaat nakoshais peintbola pasaciens, un shoreiz es ceru, kad buus tik pat apmekleets kaa bijushi ieprieksheejie :thumbsup:

Satikshanaas vietu mainiit nedriikst, tieshi tapeec pieturamies pie paarbauditaam vertiibam - Latvijas peintbola klubs

Datums, kuraa viss jau ir rezerveets ir 13 Junijs, plkst. 18:00. Taa ir piektdiena, tapec es domaju nevajadzeetu buut problemaam :) Izcenojumi pagaidaam arii viniem nav mainijushies Izcenojums

Ta ka ja savaksimies vairaak par 15 cilvekiem dabuusim veel atlaidiites :thumbsup:

Saakuma komplekts varetu maksaat kadus 10ls, nakamas 100 bumbinjas 3ls, es vienmeer izbraucu uz 20ls un pasakums ir izdevies :)

Tatad tagad keramies veersim pie ragiem, naudas lietas. Lai nesanak viss kaut kaadas nesaprashanas, savu daliibu varesi akcepteet 1 veidaa. Nosuutot 3ls uz shiem rekvizitiem

LV30HABA0551011816114

Kaspars Bernans

Norade ''Niks'' ''Gign peintbols''

3ls tapeec, kad taa ir pirmaa iemaksa, kas javeic par katru cilveku :) Nauda tiks vaakta liidz 8 junijam, un tie, kas buus paarskaitijushi pikjiiti tiks likti iekshaa sarakstaa. Ja neesi taja sarakstaa vaino pats sevi, jo viniem vajag daudz maz preciizu skaitu nedelju pirms noliktaa datuma, un tiehsi tad arii es samaksaashu pirmo iemaksu :thumbsup: Es domaju dzivojam 21 gadu simtenii un nebutu jabuut problemam paarskaitiit 3ls, un jaa tie 3 ls arii ir garantija, kad tev vinjus negribesies pazaudeet un tomeer ierasties pasakumaa :10cm:

Par nokluushanus es domaju kaut ko izdomasim, gan jau te tauta brauks ar mashinaam.

Un ja lidz 8 datumam netiks savakti vismaz 10 cilveki, viss pavisam vnk atcelaas, bet es domaju, tas nenotiks :D

Tas pagaidaam viss, peace !

Tatad pagaidaam brauceji jau ir

1.Bencik.

2.Sparky

3.Deadalive

4.Rusty

5.Diiviits Naudinju :)

6.Krish Naudinju :)

7.Cipruss ?

Link to comment
Share on other sites

Bencik, var buut paarcel uz kaadiem 20tajiem datumiem, tad arii lielaakai daljai ieskaites un eksaameni buus cauri :thumbsup:

Srry nesanaaks :( Shis ir datums kuru es vienigo varu tikt :) Tu gribi teikt visiem ir centralizeetie exameni tad? Tas jau labi, tiks tikai pieaugushie :muahaha:

Rusty gan jau kaads izvadaas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:( Shis ir datums kuru es vienigo varu tikt :) Tu gribi teikt visiem ir centralizeetie exameni tad? Tas jau labi, tiks tikai pieaugushie :muahaha:

Rusty gan jau kaads izvadaas :thumbsup:

man augstskolas eksāmens

Link to comment
Share on other sites

13. jūnijā 12. klasēm ir centralizētais fizikas eksāmens. Bet tā kā tas man ir pēdējais eksāmens un notiks no rīta, tad iespējams vakarā brauktu. Nevienam tak nav iebildumu pret mani? :D

EDIT: Ok, sarunāts. Uzsaucu peintbolu, šmigu, pirti, gaļu, transportu un meitenes. Ir vēl kādas vēlmes?

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

13. jūnijā 12. klasēm ir centralizētais fizikas eksāmens. Bet tā kā tas man ir pēdējais eksāmens un notiks no rīta, tad iespējams vakarā brauktu. Nevienam tak nav iebildumu pret mani? :D

Es domaaju nav :sparta:

Link to comment
Share on other sites

LOL es tajā dienā atlidoju no Zviedrijas un pa taisno lidoju uz māsas izlaidumu. Es man liekas fiziski nebūšu spējīgs vakarā vairs nekādam peintballam, tā ka 99% ka es atkrītu.

p.s.

viena no tām lidošanām patiešām IR lidošana :D

Link to comment
Share on other sites

jā 'ideāli' tik ļoti gaidīju šo dienu, bet figu, izlaidums 13 un pēctam kodiens. 'lieliski', ceru, ka nevienam maskai googļiki neizpisīsies. :ermm:

p.s parasti tikai apspriesti tie datumi, šoreiz gan tā sūdīgāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu jau vari braukt un malā viens pats cept desas. :) Kad visi būs noskrējušies un izsalkuši, varēsi visus cienāt kā māte barotāja.

Tūlīt izlasīšu pirmo poustu un tad domāšu - ierasties vai nē. Varbūt es varētu būt viens no tiem malā sēdētājiem, fočētājiem un alus dzērājiem. Mmmmm.

Link to comment
Share on other sites

Naudu sanemu paldies ! :)

Manuvietu.... padomaa logiski, ko counterstrike spelejoshai komunai butu viss interesantaak dariit reala dzivee, ja pie kompisha patiik shaudiities? :) Panem uztaisi desu pasakumu un varesi priecaties, pagaidam un domaju arii nakotnee rikoshu shos pasakumus ik pa laikam...

Rusty naudu saneemu ! :)

Naziit jeega par datumiem runaat nav, tapat puse raudas, kad netiek un otra puse nezinas, kas un kaaa. Izlemu vnk datums, tiks tiks, netiks netiks , Peace :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...