Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg


spooki
 Share

Recommended Posts

fui, runescape smird....Tas ir buveeta uz javas FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! Vajag tikaj speles kuras var noviilkt wink.gifstfu.gif par tibiu vispar uzredzeshanos sad.gif no augshas kamera smile.gif vispar nav 3d spele smile.gif

Edited by spooki
Link to comment
Share on other sites

whii koshkeru noskamoja:D

man apnikaas kad r2h saaka maksaat zem 500k:pp

tagad par neko var dabuut bezmazvai.. nu tas nav interesanti...a bet kad bija miljoons jaamaxaaa...uuh...un kad bija tikai 4 worldi 18.gif

mjaa bucher vecie labie laiki:D-8 klase... biggrin.gif

Edited by Falck
Link to comment
Share on other sites

hmm.. respect ragnarokam, labs laika pavadiishanas liidzeklis smile.gif

bet par to astoniu, tur taa speele ir diezgan nopietni jaaspeelee, un jaasaprot.. vinjaa princips ir taisiits vairaak uz questing system un community gaming (tb klanu/playeru attieciibas, un luuk neesmu redzeejis nevienu speeli, kuraa klanu sisteema buutu taadaa liimenii kaa tur)..

Link to comment
Share on other sites

Nee nee, man patiik RuneScape. Tagad esmu 55 LVL laikam. Kaads vinju veel speelee? Bet tur tie cilveeki gan visi ir iist smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

astonia principaa ies.. bez bremzes uz min grafiku..

iisteniibaa pat mans pc ir bik shvakaaks smile.gif

bet, ja grib cik necik nopietni speeleet, vispirms iesaku bik palasiit manuaali www.astonia.com , vai arii www.encyclopediaastonica.com

un spooki, tik tieshaam grafikas zinjaa speele ir atpalikusi, ja veertee peec muusdienu speeleem... bet tur atkal rodas jautaajums, ko iisti mees uzskatam par labu speeli.. taa ir gaumes zinja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

DuH, paspeelee saakumaa to meenesi smile.gif

tad skaties, ja iepatiksies samaksaa uz velvienu meenesi 5Ls.. tik jau var arii mammai paprasiit cool2.gif ...

bet principaa ar astoniu ir taa, vai nu tev vinja apniik peec paaris nedeeljaam, vai arii tu fanaatiski meegjini kkur savaakt naudu vai atrast veidu kaa samaksaat, un guli skolaa, jo esi visu nakti sitis demonus, vai arii meegjinaajis kkur atrast golden skull smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...