Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg


spooki
 Share

Recommended Posts

puff es vispar negaidu wow. Tapeec ka vinu spelees visa pasaule. Nu ar ko vina atshkiras ar to pashu lineage2 vai guildwars ? Guildwaru vispar ir taisijusi 3 cilveeki no WOW projekta...LA2 tur loti laba grafika un gameplay. Visi gada wow, tapeec ka WOW ir visiecinitaaka gada MMORPG un viss. Tur neka tada fantastiska nav blink.gifwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm.. gruuti teikt.. myb meegjini vel, un myb palasi kko www.astonia.com kaadus tur connection troubleshootingus etc..

man pashlaik ir realaa IP, caur proxy.. un viss tjipa iet.. kaugan tieshi shobriid nevaru izmeegjinaat (pashlaik ir briidis kad jaatrod iespeeja samaksaat par naakosho meenesi.. tb karte ar CVS)

atceros man vecais provaideris nedeva real IP, tb astonia negaaja.. akej, nomainiju provaideri smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Oddish gribu tev pateikt ka WoW ir tapata tupa kachashana ka la2 un guildwars. Grafika neatshkiras un etc. Gameplaya es atshkibribas neredzu. Visi slimo WoW. OOO WOW IR KRUTO.. OOO WOW ir klass. Nav nekas ipashs un + guildwar team'a ir 3 cilveeki kuri ir stradajushi uz wow projecta... zaban.gif

Flea WoW , Lineage2 , Guildwars , Astonia

Edited by spooki
Link to comment
Share on other sites

Au Koshka !! tu to runescape veel speelee ? kaads tev niks ?? ieraxtiishu friend listaa. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Vo karoch paspeleju mazliet la2. Un iraudziju tadu mulju ka vina ir loti laba spele smile.gif Vina man iepatikas. Vispar ir loti laba grafika un etc. Ja kaudkuru interese tad vo smile.gif

Client download

Server uz kura es speleju

Server ir labs, nav bagus un gljukus ( tagat neesmu atradis ) nu tur ir autoregistracija, vajag tikaj novilk clientu un patchu no vinus sajta un viss unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...