Jump to content
GIGN Forum

Labi Attā Puiki!


Streelnieks
 Share

Recommended Posts

Šitais viss tik tiešām, ir labs rēcām gabals! :lol: :lol: Puika normāli sadomājies, tāpēc laikam tēlo no sevis nezin kādu Dievu vai Van Dambi-kroč, gudrākais cilvēks visā Latvijā! :baby: Viņš jau pārspēj pat mani, ko lai es tagad daru-laikam fiksi būs jāpiesakās Republikas latviešu valodas olimpiādē, jo to es tā nevarēšu atstāt!Man taču gribas būt labākam kā viņam!

Vēl smieklīgāk man liekas, ka viņs no mums atvadās! :lolza: Labi, es saprotu normālu atvadīšanos, bet viņš jau te pilnīgu postošanas turnīru, ir sarīkojis bez maz vai.Cik es saprotu, šim kadram laikam ir lielāks IQ pat par Misteru Bīnu un Valdi Zatleru, tādēļ ar viņu labāk lielākās diskusijās neielaisties, jo var gadīties, ka viņš visu stāstīs ilgi un dikti! :bduh:

P.S.Es tavā vietā tā nelektos ar GIGN māsteriem, jo vēl smagi varēsi atrauties-Epix tev purnu izārdis.(Iespējams) :devil:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad izaugšu liels, es arī būšu strēlnieks :rolleyes:

un izskatās, ka es šoreiz un pavisam esmu gāzts no GIGN pirmā lingvistiķa posteņa, bet, ja man ar reiz izdosies būt tik veiksmīgam un apbrīnojamam čalim, kā strēlniekam, varbūt.. varbūt.. man izdosies atkal atkarot savas pozīcijas. tas tad arī kļūs par manu dzīves uzdevumu!

Link to comment
Share on other sites

Pie kādas 5. lapas, man vienkārši pazuda vēlēšanās kaut ko lasīt tālāk, + no Streelnieka postiem kaut

ko saprast ir ļoti apgrūtinoši. nezinu kā viņam tas izdodas, bet tā nu tas ir.

Fruktainais, nesaprotu, kas tev te liekas tik smieklīgs. Man liekas, ka tam čalim ir steidzami jādodas

pie kaut kāda nervu ārsta, or somethin`. Ar viņu, pilnīgi nopietni, kaut kas nav kārtībā!

P.S. Jo vecāks kļūstu, jo vairāk saprotu, ka cilvēku stulbums ir vienkārši apbrīnojams. :slap:

Edited by Jumts
Link to comment
Share on other sites

Hokejists nahuj...

Visu parlasot ir skaidrs, ka cilveks ir no dirsīgā tipa.

Pasaka atā, bet tik un tā, te palika un sāk smirdēt uz visiem.

P.s. Parāk ātri jūs viņu atradāt, atrāk nekā dažs labs, izmeklēšanas birojs...

Link to comment
Share on other sites

ko saprast ir ļoti apgrūtinoši. nezinu kā viņam tas izdodas, bet tā nu tas ir.

Fruktainais, nesaprotu, kas tev te liekas tik smieklīgs?Man liekas, ka tam čalim ir steidzami jādodas

pie kaut kāda nervu ārsta, or somethin`. Ar viņu, pilnīgi nopietni, kaut kas nav kārtībā!

P.S. Jo vecāks kļūstu, jo vairāk saprotu, ka cilvēku stulbums ir vienkārši apbrīnojams. :slap:

Man smieklīgs liekas tas, ka viņš ir tik pašpārliecināts par sevi un visu laiku lecās ar citiem!

Link to comment
Share on other sites

skatos komūnā baigās izmaiņas notikušas. kaut kādas izmeklēšanas taisa. palasīju to topiku un neesmu sajūsmā.

macho vienu gan nesaprotu, kā tu pieaudzis cilvēks būdams tik viegli izgāji no rāmjiem. nu tur vienam pusaudzim hormoni nesavaldījās. nu un?

visi taču zin, ka "intarwebs vienādojas ar nopietno biznesu".

Link to comment
Share on other sites

macho vienu gan nesaprotu, kā tu pieaudzis cilvēks būdams tik viegli izgāji no rāmjiem. nu tur vienam pusaudzim hormoni nesavaldījās. nu un?

visi taču zin, ka "intarwebs vienādojas ar nopietno biznesu".

Nu blaa outlaw, tu jau arii te saac paraak nopietno dzeku telot... Arii pieaugusham cilvekam ir jamaak paprikolities, nevis visu muuzhu telot baigo veci :thumbsup:

Un es jau peerku skype credits, ta ka tuvakaja laikaa pazvanishu mierigi parunashos ar dzeku, uztaisiishu taadu kaa gign interviju ar chali, kam duusha lielaka neeka sajeega :lol:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu te ir tikai 2vaininieki r3nam3 aizieshanai!Tas ir chiiiters KESH un musu nemirstigais macho,kuram piedereja gala vards,un kursh uzskatija ka chiitu kesham nebija!Lidz ar to musu skillerim r3nam3,tas likaas nepienjemami un izteica savu sashutumu,lidz beigaas reals MARAZMS sanaca un mums bija par ko uzjautrinaties!ja kaa speeletaaajs vinsh atminjaa noteikti nepaliks,tad kaa foruma sabiedrotais gan vinsh mums kaa zvaigzne :) jautra un gara lasaam viela beidzot savakusies :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nr 1

[22:43:30] <slowhands> [22:41] <r3nam3> gruutaak tev buus atrast kur sportaa tu vari mani paarspeet :DDD

[22:43:30] <slowhands> [22:41] <r3nam3> jo i am so fucking universal :)

[22:43:30] <slowhands> [22:42] <r3nam3> tiesa gan 3 gadus atpakalj

[22:43:30] <slowhands> [22:43] <r3nam3> kad aktiivaak zanjimalsa ar visu, biju vispaar nereaals nazis

[22:43:30] <slowhands> [22:43] <r3nam3> dziivnieks :D

nr2

[22:46:21] <slowhands> [22:46] <r3nam3> nu vnk ir cilveeki kas ir vispusiigi

[22:46:21] <slowhands> [22:46] <r3nam3> lai ko dariitu viss vinjiem padodas

[22:46:21] <slowhands> [22:46] <r3nam3> es esmu taads

ES VNK BIJU UZ ZEMES :DD PSC ROFL

tagad var slēgt ciet :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...