Jump to content
GIGN Forum

Mutes Brūķētājs


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lol, r3nam3 tas ir īpašs gadījums aka spēcīgs idiots :khehehe: žēl tos čelus (mexico, unseen un vēl pāris), kas ar viņu ir bijuši vienā komandā un izgājuši r3nam3 aka viņu garīgā tēva smadzeņu skalošanas skolu un domā līdzīgi kā viņš. galda hokeja sasniegumi, protams, ir iespaidīgi, bet tie nobāl viņa spēcīgā idiotisma priekšā :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Ja kautkas labs izdosies ierakstu ieliksu šeit!

Vnk. kautko debīlu pateiksiet un neko neierakstīsiet? Nē, labāk nē, ja kāds zvana tad viss ir jāsaskaņo ko tieši teiks. Lai neatkārtojas tā kā ar to iepriekšējo čali.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:) Esmu pozitivi paarsteigts :thumbsup:

CSI:GIGN! Ja draugiem.lv pievienotu iespēju "Ievietot savu pirkstu nospiedumu fotogrāfiju" Latvija tiktu pie vienas vareni labas krimināistikas datubāzes...

Link to comment
Share on other sites

Blin shaize! Es ta gribeju parunat, BET neviens man neatbild :( laikam GIGN`ieshi paraak daudz saakushi zvaniit...domaju pec telefona gramatinnas vareetu atrast arii majas numuru un pazvaniit arii uz to :DD

Link to comment
Share on other sites

nu ka redzi dzeks vairs neuzdriikstas pat rakstiit te vairs ;)

p.s

bet man jav vienalga, ta pa prikolam tik palasu :ermm: un tik neizprotu iisti jegu, ka tik to kad jus laikam velaties iebiedet kkadu lameri :slap:

Piem: man nava tik daudz brivo laiku lai ietu meklet kadam adresi vai ari te postot ik pa paris min, ka jus te visu piespamojat tas 11lpp

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

man liekas viņš neatbild tāpēc, ka viņam skrundā nav dators vai arī viņš ir nodevies pilnīgiem galda hokeja treniņiem, līdz tam čempim (laikam 13. jūnijā bija) vairs nav atlicis daudz and iespēja nopelnīt 3000$ ir diezgan vilinoša. drošvien r3nam3 tagad izspēlē jaunās kombinācijas un pie sevis smejas par mums lūzeriem, kas veltīgi izmet laiku vējā rakstot botiskajā gign forumā, kamēr viņš rūpīgi bīda uz iekšu un āru tos sūdiņus (nezinu kā nosaukt) un gatavojas iekarot vēl augstākas virsotnes :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

nu varbūt arī kāds futbolā.

p.s.

bet kas tad futbols par sporta veidu :) Salīdzinājumā ar galda hokeju.

p.p.s.

MUAHAHA, tikko atcerējos - man ir arī GALDA TENISĀ DIPLOMS. BĻEĢ NU GAN ES RĒCU :superlol: - tas jau NEDAUDZ TUVĀK īsto vīru sporta veidam - galda hokejam XD

p.p.p.s.

bļeģ, tad jau es arī esmu sporta virsotnēs muahaha.

es nedomāju tos diplomus... :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

BEt paskaties kaa muusu streelnieks ir pazudis, apklusis, ta ka atada peliite :muahaha:

Es tomeer balsoju, kad kaads pazvana, ja kads iedotu man numuru(negribu mekleet kur vins bija ielikts), esmu gatavs pazvaniit un mierigi parunaat ar vinja mammu, par to, kad deelam ir nopietnas probleemas rigaa, jo vins ir uzmacies nepilngadigajai klubaa un piedavajis nekiitras izdaribas. Es mierigi varetu notelot taas meichas braali, un lai visiem jautraak varetu zvaniit caur skype vinjam un ierakstiit visu sarunu :muahaha:

Protams vajag izdomat ko un kaa prasiit, lai sanaak interesanta saruna :whistling:

Link to comment
Share on other sites

radas, ka cilveks ir nedaudz ar kaut kadiem kompleksiem, kas megjina pieradit sevi dzivee gan realajaa ar galda hokeju , kas diemzel nav tik kruti un nevar ar to palielities draugiem, jo klust kauns, gan arii virtuali varstot varsmas , kas ir aizskarushos visiem un arii man. Reali , ko es velos pateikt GHG, ka tui savos 22 gados esi pagalam nenobriedis unacimredzot sirgsti ar kaut kadam iekshejam psihologjiskam problema, nevelies ar kadu par to izrunaties !? Domaju ar vardarbibu neko jau panakt nevar tas vnk atkal butu jauns sizets degpunktam.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau tur visādi pokemoni ir sazvanījušies. Nevajadzēja publicēt nummuru, bet sakarīgiem cilvēkiem, like bencik`am, iedot.

P.S. Vajag dibināt GIGN privātdetektīvu aģentūru, jo tik ātri kā sazīmēja renamer tb GHG ne menti, ne detektīvi neatrastu :)

EDIT: mexico, smieklīgi, tiešām smieklīgi.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

P.S. Vajag dibināt GIGN privātdetektīvu aģentūru, jo tik ātri kā sazīmēja renamer tb GHG ne menti, ne detektīvi neatrastu :)

EDIT: mexico, smieklīgi, tiešām smieklīgi.

negribu iejaukties, bet for fun, mes ta parasti ar draugu daram, viena otra mob numuru dodam cilvekiem kas grib, un tad prikoligi, tev zvana visadi idioti un saka "nju ko daram gribi satikties?" visadi sitadi prikoli :) teiksim vakar draugs aizsuutija kkadam pegikam kuram profila bija rakstiits "gribu iepaziities ar dzeku no valmieras intiimam atiecibam" vai kas tads, vins vinam aizsuutija drauga numuru (pa laimi ne manu) domaju varetu ta izdarit :) vai ar ss.lv ielikt vina numuru pie kkadam iepaziisanam :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

:) teiksim vakar draugs aizsuutija kkadam pegikam kuram profila bija rakstiits "gribu iepaziities ar dzeku no valmieras intiimam atiecibam" vai kas tads, vins vinam aizsuutija drauga numuru (pa laimi ne manu) domaju varetu ta izdarit :) vai ar ss.lv ielikt vina numuru pie kkadam iepaziisanam :pizdiblee:

nožēlojami...

Link to comment
Share on other sites

Nee nopietni ja streelniek tu lasi, es butu gatavs pazvaniit un parunat ar tevi caur mobilo, kaa viirs ar viiru uzdot tv paaris jautaajumus, lai saprastu, kapeec tu taa dariiji, un kapeec tu apklusi :unsure:

Karoch es apskatishos vai man kaads peso veel skype phone ir palicis, sabidishu kaut ko un pazvaniishu raivim :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...