Jump to content
GIGN Forum

[release] Cs Live Chat


Recommended Posts

Counter-Strike Live Chat

0.9

Mans mods beidzot ir pabeigts. Vinjsh tapa paaris dienaas, jo man gadiijaas probleemas ar MySQL/PHP, ko es labi nepaarzinu. Pagaidam vinjsh raada tikai chatu, bet tuvaakaja laikaa es domaaju uztaisiit, lai arii rada kursh kuru nogalina e.c. Pat taisos iebuuveet admin konsoli.

Isi pastaastiishu par modu. Vienkarshi sakot mods paraada visu, ko visi raksta chataa @ CS. Shis mods ljauj lasiit chatu pat neieejot spelee. Paliidz playeriem zinjot par chiiteriem. Pat ja kadam nav ko dariit, lai lieki nosistu laiku vienkarshi palasot chatinju.

Pagaidaam refresh sisteema ir diezgan... pastulba. No PHP/JS/Ajax es maz saprotu. Taapec pagaidam to uzlabot nespeeju. Varbuut kaads man ar to var paliidzeet?

Uzstaadiit sho modu ir pavisam viegli. Nokachaajam failu ŠEIT(jauns links!)(ja kaut kaadas probleemas laadeejot failu, pashaa leja ir mirrors). Mapi cstrike ekstrakteejam "Program Files/Valve". Ja jums CS atrodas citur, tad spriezhot pec shii parauga ceru, ka sapratiisiet kur, kas jaliek.

www mapes saturu extrakteejam uz desktopa. Ja jums webs nav, tad droshi ekstrakteejam "appserv/www" mapee. Atveram index.php, kas staaveeja .zip.

Atrodam rindinju: $dbparole = 'YOUR PASSWORD HERE';

Ievadiet savu paroli, ko juus ievadiijat installeejot appserv "YOUR PASSWORD HERE" vietaa. Neaizmirstiet, ka tu arii ir peedinjas!

Ja jums webs jau ir, tad reneimojiet failu index.php uz kaadu citu nosaukumu(piem. chat.php). Atveram failu un izdarat to pashu, ko ar ne-reneimotu(proti - nomainiet password).

Es ceru, ka juus maakat no sava weba uztaisiit linku. :) Nav laika vienkarshi tagad visu apskaidrot. Ja kaut ko nemaakat, tad skatieties ŠEIT un ŠEIT.

Protams pieredzeejushaaki cilveeki kuriem ir Neliela pieredze ar HTML/PHP. Varees ieplantot to .php ieksha kaadas lapas @ web. Man tiesham nav laika tagad to skaidrot.

Jums veel tikai viena lieta jaizdara. Atveram amxx.cfg. Ceru, ka nav jaaskaidro kur vinjsh atrodas XD. Faila pashaas beigas ierakstam:

wc_host localhost

wc_user root

wc_pass tavs pass

wc_db db

Protams kur "tavs pass" tur jaraksta tas pats passwords, ko juus ierakstiijat @ .php. Ja jums host/user atshlkiras(to vareeja mainiit instaleejot appserv), tad protams arii sheit un .php to nomainiet.

Veel jaanonjem ; no mysql @ modules.ini

Un visbeidzot pirms palaishanas, jums jauztaisa DatuBaaze ar nosaukumu DB. Ieejiet appserv/www/mysql/data/ un uztaisiet mapi ar nosaukumu DB.

Viss. Esat uzstaadiijushi modu.

Zinu, ka esmu uztaisijis bildes tikai man vispaziistamaakajaam mapeem(dd2 e.c), ja pashi gribat savas ielikt:

1. Ieejiet CS

2. Uztaisat listen server(new game), mapi pashi izveelaties.

3. Ieejiet spec

4. Uztaisiet skriinu

5. Atveriet Paint/PS vai vienagla kaadu atteela apstraades programmu.

6. Nogrieziet ausgheeejos transperent(caurspiidiigos) taisnstuurus.

7. Samaziniet/palieliniet pic, lai taas lielums buutu 800x494 pixels.

7. Saglabaajiet .jpg formaataa ar mapes nosaukumu(ex. de_dust2.jpg)

8. Ielieciet failu "appserv/www/img/maps/"

Un Viss gatavs.

Nevareeju uztaisiit, ka roundtime atskaitaas... jo manas garaas, "matemaatiskaas" forumulas ladzinaaja serveri. So es pagaidiishu, pamaciishos JS/AJAX, un iemaciishos izveidot pats savu atskaiti izmantojot tikai taas valodas un PHP. Pagaidam jums tur buus staavosh roundtime. XD

Screenshot(*JAUNS*):

screenshot.jpg

Zinu, ka nosaukums nav nekads dizhais XD. Ceru modu tuvakajaa laikaa uzlabot. Ceru, ka nebuus liela kritika :)

Changes:

0.7

*First Release

0.8

* Fixed Cvar Bugs

* Added Team Win Message

* Fixed a bug: If you haven't joined a team and you say something, it shows that text in a black color.

0.9

* Added a transperent box at the top of the web(like cs spectating). You can see CT/TS score, mapname, and roundtime.

* Now the background pic at the web will change depending on mapname(like de_dust2.jpg).

* You can add yourself some map pics.

TO DO listinjsh:

* Jauztaisa player lists saanos.

* Jauztaisa admin console, kuru redzees tie, kas buus ierakstiiti failaa "admins/ip.ini". Protams mape buus aizsargaata ar .htaccess.

* Jauztaisa kruts dizains playerlistam

* Jauztaisa, lai raada kas ko nogalina(galvenais dabuut ierochu atteelus caurspiidiigus un dzelteniigus(kaa CS).

Link Mirror: HERE *UPDATED*

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kas tas par modu, bez sma? Noteikti pieliec klāt sma!

Link to comment
Share on other sites

oho. tomēr izlaboji, lai arī strādātu visas msg, ne tikai 9? :D forši jau forši :) būtu jau vēl kruta, ja tu tur pieliktu laiku klāt :D a to tavā webā, nemaz nevar zināt,kad tur kāds ir rakstījis un vai jēga slēgt cs iekšā :D

Link to comment
Share on other sites

Ok papildinaashu... vienkarshi biju Lielaa steigaa, varteikt nokaveeju... Tuuliit...

EDIT: Aizmirsis biju pateikt, ka DB jauztaisa manuaali, bet viss paareejais(table,columns) tiks uztaisiits palaizhot pluginu.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Tev errors.. pluginaa.. vaina ir taa ka plugins nenonaak tik taalu, lai uztaisiitu tables. Raadi kaadi errori tev tur iisti ir. Plugins ir.. tad vinjsh uztaisa tables.. tu nonjem ; no mysql @ modules.ini

Link to comment
Share on other sites

L 05/30/2008 - 13:45:45: [AMXX] Plugin ("wc_base.amxx") is setting itself as failed.

L 05/30/2008 - 13:45:45: [AMXX] Plugin says: Unknown table 'chats'

L 05/30/2008 - 13:45:45: [AMXX] Run time error 1 (plugin "wc_base.amxx") - forced exit

Man ta patik sis mods busu tev loti pateicigs ja man tu palidzesi!

Link to comment
Share on other sites

rmx.cc diemzheel pagaidam tas veel nebus iespeejams... +noteikti butu daudz spammeri...

@ elivs tev MySQL ir? Ja nav tad installee... vispar ar Appserveri vajadzeeja installeet.

EDIT: nee tad butu citi errori.. tu man liekas visu neiekopeeji... Vai nu vinjsh uztaisa tables.. vai arii izmet erroru. Skaties ruupiigaak.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Es testeeju uz 1.76d... shaubos ka tam ir liela noziime.. jo nekas buutisks saistiiba ar skriptingu tur nav mainiijies. Skatiijos pats.. MySQL praktiski tur nav aiztikts. Kaads izteste sho ar 1.8 versiju.

Tieshaam nevaru iedomaaties tagad, kas tev pa probleemu. Tev nekaadus citus errorus Tieshaam konsolee neraada? Piemeram: This user has no access e.c?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...