Jump to content
GIGN Forum

[release] Cs Live Chat


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Padomaa.. chats vispar kautkur lejaa... Terrorists win arii kaut kur tukshumaa... Es labak pagaidiishu kamer bus visam defultajaam mapeem bildes, un ja kaads gribees savaam mapeem. Pats uztaisiis. Bus jauztaisa fails:

mapes_nosaukums.jpg un lielumam bus jabuut 800x494

Link to comment
Share on other sites

Šitais, ir baigi līdzīgs tavam shine! :whistling:
Link to comment
Share on other sites

:@!!! Un es cereeju ka taads veel nav... man vieniigajam tada ideja :S. Anyway. Mans mods ir daudz detalizeetaaks. Laiku saakumaa ar biju iebuuveejis, bet domaaju, ka iipashi vajadziiba vinjam nav. Tikko pabeidzu, ka raadiis mapname.jpg. Ja mapes bildiiti neatrod raada noimage.jpg. Uzlaboto versiju ielikshu tad, kad man bus visu defulto mapju bildes.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, manā serverī spēlētāji jau ir iemācījušies, ka ziņot pa čīteriem u.t.t vajag caur adminčatu, bet tagad nevarēs vairs redzēt, ne?

+ Tad kad mājaslapā tu velcies iekšā pašā CS Live Chat, nevari uztaisīt kaut kādu ADMIN CP ?

Būtu ļoti noderīgi, tieši adminiem, nevis parastajiem mirstīgajiem! :D

P.S Cik viņš apmēram % piemet klāt pie servera noslogotības? Jo, piemēram, man bija kaut kāds plugins, kas saistīts ar WEB un IRC un viņš baigi jau noslogo, nerunājot jau par RHLG!

P.P.S Baigi patīk tavs plugins: "Players drop money" ;)

Link to comment
Share on other sites

Teikshu godiigi... es neesmu matemaatikjis! XD. Procentus nemaaceeshu pateikt. Tikai uzreiz saku.. vinjsh noslogo 2x mazaak nekaa PDM(Players Drop Money(kaads nezin kas tas taads? Uzrakstat amxmodx.org)). PDM arii maz noslogo. Vieniigi Vinjsh rada modeljus, kas visu laiku staav mapee. Shis plugins tikai LJOTI NEDAUDZ noslogo kad kaads raksta, kad kaads tiims uzvar, un tikko mape ir ielaadeejusies. Droshi vari likt, tev nekas tur nelagos.

EDIT: duplet, tu tikai meklee visur vai jau taads nav. Kritizee.. par pashu modu nekaadiigi neizsakies :S

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Es jau neko negribēju kritizēt, vnk rakņājos (nevis speciāli tagad meklēju, vai tāds plugins jau pastāv) par amxmodx.org forumu, un re kā atradu, velviens tur bija, kas uzrāda pilnīgi visus chat msg un vel kkādus šitus izvada, bet nepiefiksēju adresi!

Tākā man pašam nav serveris, nevaru neko testēt utt, vnk iedevu adresi, ka tāds plugins jau ir, neko ļaunu es negribēju, varbūt citiem noder, tas ko es iedevu! Thats all!

Link to comment
Share on other sites

HUH. Atpuute pec milziiga darba. Taatad esmu uztaisijis, ka beidzot raada to melno, transperent(caurspiidiigo) kluci. + ar visiem datiem kuriem tur jaabuut(roundtime,CT/TS score, mapname). Vieniigi roundtime staavees uz vietas(bet buus patiess), jo deelj manam Ljoti "matemaatiskajam" forumulaam saaka lagot viss.. nereaali. So es vinjas iznjeemu(tas forumulas bija ~45min darbs! RESPECT PLEASE XD). Backgrounds(fons) mainas pec mapes nosaukuma. Izveidoju man vispaziistamako un popularaako mapu skriinus. Ja pashiem nav slinkums, galvenajaa postaa ir pamaciiba kaa pasham skriinus jaaveido. Buutu pateiciigs, ja juus ieliktu ljoti paziistamu mapu skriinus sheit, jo es nesekoju PUB CS life, un nezinu jaunaakas mapes... anyway. Tie ir LIELIE jaunumi, ejiet ietesteet! XD

EDIT: Imageshack.us man chakareejas, tapec pic uzliku uz sava hosta.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Tu paskaties uz lielumiem. Es te nemeegjinu taisit Monitoru. Gribu simuleet skatu no cs playera(spektarora). Ieskaitot chatu, team score e.c. Kur tad es iebaaziishu to transperent shitu, kas tur augshaa? Kur es iebaaziishu chatu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...