Jump to content
GIGN Forum

[release] Cs Live Chat


Recommended Posts

Naakoshaja versijaa(apaljaa 1.0!) es ielikshu gan, ka viss chats saglabaasies mapname-datums.txt failaa un visiem bus pieeja vinjam. Es domaaju to versiju taisit kaa Final. Tapec vinja iznaaks kaut kad pec kaadam 2-3 nedeeljas.. vai pat juulija saakumaa. Domaaju ietaisiit saanos playerlist. Admini, kuru IP bus ierakstiitas failaa... redzees admin consoli. Caur kuru varees izmantot visas admin komandas. +varees chatot no web(tikai admini, lai nepiesaarnjotu visu chatu @ CS). Protams visi parastie apmekleetaaji redzees visu adminus, kas online serverii un kas webaa(admina nikiem bus savadaks fonts). Domaaju beidzot sataisiit un ielikt JS/AJAX veida refreshu. Uztaisiit visaam Popularakaajam mapeem Skrinus. Tas kopaa ir liels darbs. Iespeejams, ka es to visu tik aatri nepabeigshu. Cereesim uz to labaako :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Классно :) Надо доработать :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nuuu taalu nekur neesmu ticis.. taa jau senaak retaak pie PC tikt, lai turpinaatu taisiit. Galu galaa tagad ir vasara tachu! Anyway. Esmu iesacis taisiit ScoreBoard. Izskatiisies taads pats kaa nospiezhot TAB. Tur buus player lists.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...