Jump to content
GIGN Forum

Problemas Ar Counter Strike: Source?


worm
 Share

Recommended Posts

FAQ jeb BUJ (biezhi uzdoti jautaajumi) par Counter Strike: Source

Apdeits 17.novembris 2004.

  • Ko dariit ja izlec errors "Unable to get IFileSystem interface from filesystem factory"?

    Parbaudi vai laizhot speli noradi parametrus -steam -game cstrike

    Tavam shortkatam laukaa target jaizskatas aptuveni taa: "c:\games\counter strike: source\hl2.exe" -game cstrike -steam

  • Eju iekshaa serverii bet izmet kljuudu "This server is using newer protocol (6) than your client (5)

    aizej nokacha sho te patchu

  • Eju iekshaa serverii bet izmet kljuudu "This server is using older protocol (5) than your client (6)

    Sho gljuku tik vienkarshi apiet nevar. Tas parasti rodas kad uzliek virsuu jaunako pachu, bet serveris veel nav uzpachots. Informee par to konkretaa servera adminu, lai shis liek virsuu pachu, vai arii neliec virsuu savam CS:S nevienu pachu, bet tad tu nevaresi spelet GIGNaa

  • Laizhu speeli bet izmet warningu "Failed to set video mode - resseting to defaults"

    pie shortkata pieraksti parametru "-refresh x" , kur x ir cik hercus tavs monitors speej pavilkt pie attiecigaas izskirtspejas (1024x768 defaultajaa ir)

  • Laizhu speeli bet izmet warningu "This application has failed to start because d3d9.dll was not faund. Re-installing the application may fix this problem"

    ejam uz sho te adresi un velkam directx pedejo versiju. Otrs variants ir pierakstiit pie shortcuta galaa -dxlevel 8 (vai varbut -dxlevel 7), atkariigs no directx uzinstaletaas versijas, ko var noskaidrot nospiezhot Start->Run un ieraxtot dxdiag

  • XXX bija manaa komandaa un speciali noshava manu, gribu kick tiesibas

    Pashlaik tas nav iespejams, ir pieejams tikai RCON kas tiek dots LJOTI ierobezhotam lokam cilveeku

  • Nav iespejams tikt serverii, visu laiku pilns, gribu slotu

    Nedirs, ir 40 sloti uzlikti...

  • Vismaz niku var pieregistreet?

    Diemzheel nee sad.gif

  • Kaa pastaav ar antichiitiem un chiitiem?

    Dzirdeets, ka chiiti ir, bet antichiiti veel nav sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man ir gan CS 1.6 4iiti (4.23.4) gan arii CSS abi ir Wallhacky xaxaxaxaxaxa juus ididnji , pedinji loxi stulbie es te juus pr0sta draazhu smirdiigie GIGN!!!!!! tongue.gif

smiliez.de_2428.gif

Taadus kaa tevi vajag uz suudaina mieta uzspraust!

pamulkjis.. vari to wh sev dzilji jo dzilji dupsii iespiest!

bet ar vai bez wh tu taapat nekas vairaak kaa 0 neesi

Link to comment
Share on other sites

man ir gan CS 1.6 4iiti (4.23.4) gan arii CSS abi ir Wallhacky xaxaxaxaxaxa juus ididnji , pedinji loxi stulbie es te juus pr0sta draazhu smirdiigie GIGN!!!!!! tongue.gif

tev ar galvu viss kaartiibaa?

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif

Taadus kaa tevi vajag uz suudaina mieta uzspraust!

Ja kas ,viduslaikos ,DienvidĀzijas valsitis par noziegumiem seedinaja uz atri augosiem kokiem! Tie koki 2 nedelju laika kljuva ka normali koki 4 m augstuma! un tie koki izauga cauri cilvekiem !! vinji mira lena mokosa navee ! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Help plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.Kad laizu speeli raksta ka:"The procedure entry point DdEntry18 could not be located in the dynamic link library DDRAW.dll." peec trim reizeem raksta:"Engine Error" "Unable to init shader system"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad.gifsad.gifzaban.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Help!

post-17-1100884909.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kad eju spelee man izmet error:

"The procedure entry point _f could not be located in the dynamic link library Steam.dll"

Taadu man izmet 2x, spiezu abien OK, tad paraadaas veel cits errors:

"Unable to load filesystem_steam.dll"

Nevaru speelee tikt wink.gif

ja tev CSS folderii staav steam.dll vai steamengine.exe vi steamapp.cfg, tad izmet shos visus failus aaraa. man ar tas bija. tas man vismaz bija taapee, ka man beja jaunais patch, bet vecais online fix

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...