Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, domāju, ka braukšu.

ceru, ka man atkal nepiedāvās līdzīgu piedāvājumu, kura dēļ nācās atteikties no 07 tusa :)

EDIT:

Aizmirsu piebilst, ka visticamāk braukšu ar mašīnu, tātad mans maršruts būs Kuldīga - Saldus - Dobele - Bauska un atpakaļ.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Da nē, es pats fočēšu, takā vis būs okey

Es ar paņems savu ubercoolo fochiku :DD

PS. Man mashīnā ir daļējas divas vietas (no rīgas), bet laika vēl daudz un ta redzēs

PPS. Daļējas jo...hmm..kā lai to pasaka....zināt kā ir sēdēt aizmugurējos sēdekļos prelūdei.... + šoferim patīk izvērsties :P

Link to comment
Share on other sites

Pārmaiņas pēc laikam būs jāatvelkās. :) Kaut kas gan būs jāsadomā par transportu.

Link to comment
Share on other sites

:DD

PS. Man mashīnā ir daļējas divas vietas (no rīgas), bet laika vēl daudz un ta redzēs

PPS. Daļējas jo...hmm..kā lai to pasaka....zināt kā ir sēdēt aizmugurējos sēdekļos prelūdei.... + šoferim patīk izvērsties :P

esmu seedeejis ar savaam garajaam kaajaam gan vecajaa preluudee, gan jaunajaa, ir kaa ir :D

Link to comment
Share on other sites

Gribētos jau aizbraukt, bet ņemot vērā to, ka nevienu nepazīstu, tad tā biški neērti braukt. Būs laikam jāmēģina pierunāt Koshkeru, lai viņš arī brauc.

ā, btw, cik apmēram izmaksā tāds brauciens, ja ir doma braukt ar autobusu un normāli seju aizliet ?

Link to comment
Share on other sites

ā, btw, cik apmēram izmaksā tāds brauciens, ja ir doma braukt ar autobusu un normāli seju aizliet ?

No kurienes atkarigs tu brauc? UN cik tu spesi izdzert un apest,to jau tev pasham labak butu jazin!Celsh no Rigas lidz bauskai varetu but ap 1Ls,nav ne jausmas!

Link to comment
Share on other sites

Braucu no Zvejniekciema(karoče no Saulkrastiem), tas sanāk 1.15 Ls līdz Rīgai un pēc tam uz Bausku, un pēc tam uz mistisko tusiņa vietu. Izdzert es spēšu hmm.. parasti ir 2 varianti, kad es beidzu dzert:

1)kad beidzas šmiga.

2)kad vairs neesmu spējīgs iedzert.

Tā kā tur šmiga neaptrūksies, tad nāksies dzert daudz. Un pret to man nekas nav pretī. Nekāda lielā ēšana noteikti nesanāks, kā jau parasti tas notiek šādos pasākumos.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos , tad līdz Bauskai vien ceļš maksā ap 2Ls. No 1. jūlija cenas mainījās.

2. Cik paņemsi šmigu tik izdzersi. Man piem pag. pasākumā galīgi nepatika, ka 2 stundu laikā konstatēju, ka no 4 kastēm alus, kas tika paņemts līdz, nebija nevienas vairs.

Link to comment
Share on other sites

2. Cik paņemsi šmigu tik izdzersi. Man piem pag. pasākumā galīgi nepatika, ka 2 stundu laikā konstatēju, ka no 4 kastēm alus, kas tika paņemts līdz, nebija nevienas vairs.

lielākā problēma vien būtu kur salikt alkaholu,šaubos vai autobusā daudz līdz paņemsi. nu protams ja ņem šnabīti nevis alu tad jau ir cita runa.. tiem kas brauc ar autobusu iesaku līdzi ņemt šnabīti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...