Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

muus ar ownage var likt sarakstaa, par diskoalni vel nav iisti zinaams..

kas attiecas uz lunatiksmobiili, tad buus jaaapbeedina ikgadeejie customeri, jo shogad izdomaaju,

ka paarmainjaas peec negribas stresot par kkadiem alkohola apmeeriem un attieciigi celju polichiem :)

jo ja es zaudeeshu tiesiibas, tad zaudeeshu arii darbu un tas nebuutu kool :D polichi maitas palikushi bargaaki, kaa mees visi zinam :)

taakaa, vai nu atradiisim kaadu spotu kaadaa citaa vaagjii, vai arii ar autobusu.. vel ir variants, kadiem 20+ cilveekiem samesties un noiiret businju, kas aizved liidz spotam un tad peec 2 dienaam atbrauc pakalj, bet vot nezinu cik tas izmaksaatu uz taadu attaalumu.. bet ja ir interesenti, tad vareetu paintereseeties siikaak ;)

Link to comment
Share on other sites

:) tas arī tāds puslīdz leģendārs personāžs, noteikti pierunā viņu.

Okej tuvaakaas dienas piekapshu pie shamaa,jo skatos shamais ar savu WOW un TF2 aizravies,un kaa jau teica,kopsh ticis pie jauna PC, CS grafika vnk iesukaajot :pizdiblee:

Ah jaa ar Lukeshu arii parunashu pie reizes!

Link to comment
Share on other sites

par businju.. ja ir veelme, tad man ir zinams +- leets busish, liidz 45 vietam ir ari autobusi.. paziistu vienkarshi vienu autobusu parka direktoru

varbūt tiešām ir vērts noskaidrot cik tas maksā no Rīgas. Jo man liekas, ka gignmobīlis arī šogad nespīd :)

Link to comment
Share on other sites

shodien noskaidroshu un zinjoshu!!!!

bet tikai pasakiet cik tad iisti vietam vajag?

isteniba es gaidu kad diamond te kko ierakstis, jo vinja tika personigi apzinjota par sho pasakumu :)

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

a kā tur iedalās? 40 cilvēki es domāju ar autobusu nebūs. Un tu tā arī pasaki, ka vēl nav skaidrība cik būs. Bet man liekas ka vairāk par kaut kādiem 20-25 ar autiņu nebūs braucēji.

Link to comment
Share on other sites

ar 10 vietigo ir ta, ka tur nemaz nav vajadzigs autobusu parks. ir man pazinja ar caravelle businju... laikam ka 9 vietas vai i visas 10 vinjaa ir.. vinjam esmu izpalidzejis, ta ka vares domaju sarunat pa leeto proti degvielas cena+ vel kadi lati

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...