Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cik noprotu, uz busu ir jāprasa slots, ja? A kur rakstīt pieteikumu uz busa tiesībām, like, xkick, xg, xslap? :)

Runājot nopietni, labprāt izvēlētos braukšanu ar gignbusu, vismaz nav jāuztraucas par promilēm & sh!t un var mierīgi 2 dienas iesvinēt bez stresa. Arī izmaksas, cik noprotu, nav pārāk astronomiskas, sooou ideja super. :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

taa. autobus ir piejams

34 vietigais SETRA

46 Vietigais HVZKAS

izmaksas ir 70 santiimu par kilometru..

taaks. tas ir viena reize 150 km = 0,7x 150 = kautkadi 105 ls . ja daa uz 30 cilvekiem tie ir aptuveni 4 Ls ..

hmm Autinsh no bauskas uz pileni ir 80 santiimi ( satiksmes) no riigas lidz bauskai kadi 2 schem to..

nu nezinu vai tas ir letak.. ta ka skatieties pashi..

aizsists jau ir.. ja vajag atteikt var vienmerr!

Link to comment
Share on other sites

EDIT LAIKAM SAPISOS.

EDIT2 uzzināju, ka kopā tātad vienā virzienā ~ 80 km,

160*0,7/34 = 3,2941176470588235294117647058824 tātad šā vai tā domāju, ka naudas ziņā tas ir taspats, ja ne lētāk ++ ērtāk.

EDIT3 aizmirsu, ka busam tak atpakaļ ar jātiek :) tātad sanāk, 6,6 ls kopā. diezgan dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Nu 7Ls lai tiktu tur un atpaklj bishk pa sherpu nav? Bet braucot ar sabiedrisko sanaktu 6Ls turp un atpakalj :) Bet hujnja jau tada ka tev sanak ar kajam iet tad jau toch GIGNBUSS zajebiss :) Savac 1naa vietaa un nogadaa pa taisno otraa vietaa :) tatad no Rigas lidz pasakuma vietai ir 150km? Ahujetj man jau vel no Liepajas jakratas 220km :) Holly shit :) Bet tas galu galaa sanak taas pats kas Liepaja-Riga-Smiltene :)

Vienigi jautajums vai mes tie 34cilveki salasiisimies? Jo ljoti daudzi ar mashinam pieteicas te jau braukt :)

P.s. Paffendorf tu tagad lasi un pameigjini tikai neatbraukt

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

EDIT2 uzzināju, ka kopā tātad vienā virzienā ~ 80 km,

160*0,7/34 = 3,2941176470588235294117647058824 tātad šā vai tā domāju, ka naudas ziņā tas ir taspats, ja ne lētāk ++ ērtāk.

EDIT3 aizmirsu, ka busam tak atpakaļ ar jātiek :) tātad sanāk, 6,6 ls kopā. diezgan dārgi.

Tu čist k-ko sapisies. 80 km ir uz vienu galu. 80 x 0.7 / 34 = 1.65 Ls uz vienu galu. Turp - atpakaļ sanāk 3.3 Ls. Tas nav dārgi. VAJAG BUSU! :sparta:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

cash, autobusam jātiek atpakaļ.

Iedomājies.

Autobuss savāc gign'erus Rīgā.

Tad šis brauc 80 km uz spotu. ( Rīga --------------------> spots)

Un tad arī uzreiz, izlaižot mūs ārā, dodās atpakaļ uz Rīgu par, ko ir jāmaksā + 80km. ( Rīga <-------------------- spots )

paiet pāris dienas visi pohaini gaida busu. Buss izbrauc no Rīgas un dodās uz spotu + 80km ( --------------------> )

Savāc tusētājus un dodās atpakaļ uz Rīgu +80km ( Rīga <-------------------- spots )

tātad 80*4*0,7/34 = 6,59 ls

Link to comment
Share on other sites

Iedomājies.

Autobuss savāc gign'erus Rīgā.

Tad šis brauc 80 km uz spotu. ( Rīga --------------------> spots)

Un tad arī uzreiz, izlaižot mūs ārā, dodās atpakaļ uz Rīgu par, ko ir jāmaksā + 80km. ( Rīga <-------------------- spots )

paiet pāris dienas visi pohaini gaida busu. Buss izbrauc no Rīgas un dodās uz spotu + 80km ( --------------------> )

Savāc tusētājus un dodās atpakaļ uz Rīgu +80km ( Rīga <-------------------- spots )

tātad 80*4*0,7/34 = 6,59 ls

taxim tach nav jamaksaa par savakshanu un atpakalj celju :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

+1.

bet vispār - ohh, nezinu, vai būšu. domājams, vēl būs jāskatās uz finālistu-braucēju sarakstu, lai tas piešķirtu papildus motivāciju. nu tad jau redzēs.

p.s. ja toč toč ļoti gribi mani redzēt - atsūti man PM ar to, cik es esmu foršs. tad es varbūt tiešām ieradīšos.

p.p.s. nopietni.

Link to comment
Share on other sites

7ls par to, ka tevi pieved klaat un peec pasaakuma savaaac.. pff.. tas vispaar nav daargi!

protams, tiem, kas pie kaada ielien mashiinaa un zhuupo, kameer shoferiits stuuree, tiem jau ir pofig :D

bet es domaaju, ka shoferiishi piekriitis, ka 7ls par to, ka vari dzert cik gribi un neuztraukties par promileem shmomileem, nokljuustot gan turp, gan atpakalj ir ljoti ok!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...