Jump to content
GIGN Forum

Ziedojums Serverim


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mironjgalva
Vechi es te kaut ko nesaprotu! Lielaakaa dalja no jums dievina CS un pieluudz to! Bet atveert macinju un iedot pikji par kasti nav iekshaa! Kas notiekaas? Vai tad tieshaam naudas zheel zinot, ka te viss vienmeer ir bijis OK ?
Link to comment
Share on other sites

hmm, a kapeec uz banku jaataigaa, lai veiktu paarskaitiijumu. kaapeec neizmanto interneta banku ? ta vietaa lai nepiecieshamiibas deelj ietu uz banku un paarskaitiitu naudu katru reizi, labaak vienreiz aizej uz banku un pieseledz i-net banku.

Link to comment
Share on other sites

Ja taa padomaa... gigns ir taa vieta, kur radaas tiinju probleemas - 1, 2, 3,

ko nozimee radas?

paarakstoot no [laba - mana] kadas tur tas tinju avizes bij, un tizli piekomenteejot, saucas ka te radaas kautkas ? totaala netaisniiba.

Lieta taada, ka mums ir nepiecieshami vismaz 800ls lai nopirktu jaunu serveri un sheit ir tas moments, kad mums beidzot nodereetu juusu paliidziiba.

Tagad tu sapratiisi vai viss tavs darbs ir bijis kaa veerts, un vai kaads ir gatavs par "CS" latvijaa maksaat...

Ceram, ka ir cilveeki, kuriem gigns noziimee kaut vai tik daudz lai vareetu nopikjot paaris latus un atgriezt cs un css serverus.

ko normalam cilvekam nozimee CS ?

atnakt vakara majas, ielist - atpusties pashaudiities...

ieliist un no botiem raut pelmenjus... ?

kura cs serverii iepazinaas daudzi cilveeki, vai kuri forumaa atrada domubiedrus.

zelta vaardi!

Shii lieliskaa dziives idille ir apdraudeeta un lai cik tas banaali neizklausitos, juus varat paliidzeet to atgriezt..

vecaki un skolotaji butu priecigi uzzinot, ka 'teeliem' nav ko dariit vairs i-net klubos...

nu tas taa... neattureejos..

'ziedojiet man serverim' unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

nju es ar buutu ar mieru kaadu ceeneriiti piemest, ja macho nebuus gruuti izripot no dziivokla smile.gif slinkums iet uz banku, taa vietaa labaak piekaapshu un rokaas atdoshu... cerams kaukad tuvaakajaas dienaas cool2.gif

tu no sakuma man par labajiem laikiem, vel kadus 4us alinju, algas diena uzliec, un tad vari sponsoreet GIGNu

Link to comment
Share on other sites

kaarteejais atsevishkju tekstu piseejs. No jina laikam buusi iemaaciijies

ko nozimee radas?

paarakstoot no [laba - mana] kadas tur tas tinju avizes bij, un tizli piekomenteejot, saucas ka te radaas kautkas ?  totaala netaisniiba.

ko noziimee radaas? radaas noziimee ka es vinjas uzrakstiiju un savaacu. To tas noziimee. Ne jau probleemas pashas par sevi, bet apkopojums kas saucaas "tiinju probleemas" smiliez.de_2477.gif Un tas ka tev vinjas nepatika mani neskumdina. Ir kaadi 3k citu (normaalu) cilveeku kuriem taas patika.

Tagad tu sapratiisi vai viss tavs darbs ir bijis kaa veerts, un vai kaads ir gatavs par "CS" latvijaa maksaat...

ko tu neteiksi

ko normalam cilvekam nozimee CS ?

atnakt vakara majas, ielist - atpusties pashaudiities...

ieliist un no botiem raut pelmenjus... ?

tu esi stulbs. Es teicu ko cilveekiem noziimee gign ar kuru saistaas stipri vairaak lietas nekaa cs

ok, no tevis paliidziibu negaidiisim (paarsteigums)

un tie tavi komenti bija absoluuti lieki dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā nav jau nemaz tik traki, maza jau ir tā pašlaik savāktā summa, bet vismaz ažiotāža ir sacelta - ja jau mūs šeit sākt pagodināt pat atsevišķi mīzalīgi lutauši, kuri sabiedrībā ir pazīstami ar tādām anomālijām, kā nedabiski liela mute.

Link to comment
Share on other sites

atceroties kā doubled raudāja, kad apollo šaras serveri noņēma, jābrīnās, ko viņš vēl te lecās?! smiliez.de_1437.gif

puis, nessi sapisies? doma ko runaa..

apollo 'serveri' mums neviena bridi nav atnjemis,

netgames no apollo nopirka 'cs.apollo.lv' nosaukumu un tas arii viss..

serveris ka bij taa ir +bonusa tagad ir veel labaaka kaste mums iedaliita.

n0r3k - kada konkurence, par ko ? man nav nekadas konkurences, un nav velmes ar kautko konkureet, pilnigi nav.

Macho -

To tekstu... 'piseejs' biggrin.gif - baigi tragiski tagad ir citeet ko grib aprunaat?

par tam tinju problemaam... es isti neiebraucu, mana doma bij tada, ka tu vinjas izrakstiji no laba/mana - un piekomenteeji... ok, ir reciigi.. es visas izlasiiju

bet - dazhas man likaas sviests...

ja kljuudos, kaa tu vinjas ieguvi, tad sorry

Un to vai es esmu stulbs... necentiishos tev neko ieskaidrot vai noliegt, katram jau savas iespejas uz savu viedokli....

katra zinjaa, noveelu veiksmi savakt to naudu serverim...

Runajot par mani pashu, ja man nebutu sodi @.lv Celju Policija un Latvijas Valstij, man ari nebutu zhel 10ls prieksh shi pasakuma, bet sorry... suudu lidz ausiim dry.gif

Link to comment
Share on other sites

nonahrenizeeju kadas 2 lapas ar spamu, pagaidam warningus neliku... nakamreiz likshu... dry.gif

tiem kuriem nav skaidrs topika buutiiba, izlasat pirmo postu

ja rodas kaadi jautajumi sakaraa ar ziedoshanu, tad luudzu var arii atseviskju postu izveidot

Link to comment
Share on other sites

vāks, tikko pieleca ka esmu reģistrējies. Bet nu ok, gribēju tikai pateikt vienu sakāmo - SOLĪTS MAKĀ NEKRĪT! Palasot šo postu riebums metās pret cilvēkiem, ziedošu ziedošu, ar naudu sūdīgi bla bla bla.... Neziedo tagad- nu tad paklusē! Kad noziedosi - tad arī sāc runāt!

P.S. šodien cs:source ar to official steam ielādēju, nācu iečekot, nekā nebija serveros. Tāpēc arī nejauši tiku līdz tam topikam. Tā kā īpaši neesmu spēlējis CS, naudu negaidiet no manīm.

P.P.S. Vārnu admin(macho, worm vai arī kas tu tur biji) droši vari likt, mīlu vārnas savākt!! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

vāks, tikko pieleca ka esmu reģistrējies. Bet nu ok, gribēju tikai pateikt vienu sakāmo - SOLĪTS MAKĀ NEKRĪT! Palasot šo postu riebums metās pret cilvēkiem, ziedošu ziedošu, ar naudu sūdīgi bla bla bla.... Neziedo tagad- nu tad paklusē! Kad noziedosi - tad arī sāc runāt!

P.S. šodien cs:source ar to official steam ielādēju, nācu iečekot, nekā nebija serveros. Tāpēc arī nejauši tiku līdz tam topikam. Tā kā īpaši neesmu spēlējis CS, naudu negaidiet no manīm.

P.P.S. Vārnu admin(macho, worm vai arī kas tu tur biji) droši vari likt, mīlu vārnas savākt!! laugh.gif

daljeeji piekriitu

Link to comment
Share on other sites

ja nau nosleepums, vai varbuut kaads no adminiem vareetu pateikt, kas tad iisti tajaa kastee buus iekshaa, ka vinja 800ls maksaa?

uz Xeoniem vai MP/FX-5x taisaties griezt, vaj? :)

lai cs/css + services 'n stuff normaali grieztos, imo, pietiek ar 500ls un i tad jau buutu iists zveers

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...