Jump to content
GIGN Forum

Ziedojums Serverim


worm
 Share

Recommended Posts

uz dualaa amd 2200+ cs/webs/sql iisti labi nesaprataas un bija lagi

uz dualaa xeon 2.66ghz cs/css/webs/sql arii diezko labi netika galaa, tapec nacaas css parlikt uz citas kastes...

pashreiz ceru ka dualais xeons 2.8 tiks galaa ar savu darbu smile.gif ja njem veraa to ka vairaki suudi vairs uz cs negrieziisies (piemeram statsme) bet gan buus jaunais amxmodx 0.2 versija kur viss smuki sataisiits ir...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tatad arī manu repliku tu uskati par spamu kur gāja runa par to ka cs tik dārgu serveri nevajag , ka pietiek 500 MHZ nu ko paskaidrošu Valsts iestādē kur datubāzē ir pāris 10 reižu lielāka par jūsu sūda mysql un vēl piedevām tas notiek uz windozi pietiek ar diviem Xeoniem 1.7 un gadu atpakaļ strādāja ar četriem divsimtajiem . Takā nelejiet ka jum linuxs lago.

Link to comment
Share on other sites

Tatad arī manu repliku tu uskati par spamu kur gāja runa par to ka cs tik dārgu serveri nevajag , ka pietiek 500 MHZ nu ko paskaidrošu Valsts iestādē kur datubāzē ir pāris 10 reižu lielāka par jūsu sūda mysql un vēl piedevām tas notiek uz windozi pietiek ar diviem Xeoniem 1.7 un gadu atpakaļ strādāja ar četriem divsimtajiem . Takā nelejiet ka jum linuxs lago.

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu tāks. Bija man labs noskaņojums šodien un pamēģināju veikt pārskaitījumu ar onlainbankas un ibankas palīdzību 5Ls jaunajam gign serverim. Bet uzpeldēja dažas problēmas:

=>Ibanka pateca ka nepareizs bankas kods

=>Krajbanka neeksistējošs konts un baigi gribēja zināt personas kodu vai pases nr.

Ko nu smiliez.de_2538.gif

PS kā jau visiem arī man baigi negribas vilkties uz banku sad.gif

Link to comment
Share on other sites

zin, taa kaa uz kraajbankas kontu neviens iisti neskaita tad es domaaju iznjemt aaraa ja jau tu saki ka nepareizs konts...

bet ibankai gan visam vaidzeeja aiziet. Uz turieni vairaaki cilveeki ir aizskaitiijushi.... taa ka tu tomeer kaut ko dari nepareizi....

Link to comment
Share on other sites

ok parbaudiju ibankas shitu, izradas ja ievada konta numuru bez atstarpem, tad bankas kods automatiski noradaas... ak jaa un bankas kods tiesham kaukads liiks bija smile.gif sorri..

vadam iekshaa LV50UNLA0050002303798-LVL pie konta un pie Sanjemeja nosaukuma Kaspars Kučers, un bankas kods pats paradisies thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nja, laikam vaidzees sapikjot kau kaadu piechuku, jo tomeer te nu serverii es iemaacijos kaucik speeleet, bet ja sapikjoshu tad tikai Face To Face, jo es paaraak siiks(14 gadi) laj te njemtu caur banku te chakareetos.

Ja vien tu neesi bishkiit teereets, tad visam caur bankaam buutu jaabuut ok... Kas tur par chakareeshanos? Aizej uz banku noliec lapinju ar konta nummuru, vaardu un naudu un viss buus ok.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...