Jump to content
GIGN Forum

Dievinu Šos Laikapstākļus


kRi
 Share

Recommended Posts

:)

psc :blink: kas taads, LV noteikti veel nebija redzeets, vismaz manai acij' nebija redzeets, beet nju es domaaju _ka tas viss ir Beigu Saakums :(

veel pirms gadiem 5ciem Latvijaa ziemaa, sniega kaarta bij' 2ocm, normas robezhaas... tagad varu pateikt ka sniegs Latvijaa ziemas laikaa jau ir retums..

bet peedeejais laiks buutu saakt pierast, globaalaa sasilshana :erm:

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk vairs Meteo.lv radars sūdainais nejiet.Tagad gāž kā nezinu kas, bet radars uzrāda ka saulains laiks bez nokrišņiem un visur nav neviena mākonīšā. :lolza: Nu shitais ir psc, bet nopietni es dzirdēju, ka dzrīz būšot +30 vairāk grādu karstums. w4ck0

Link to comment
Share on other sites

dievīgi. Vienu dienu vienkārši perfekts, piemēram kā vara, otrā dienā notiek šitādas draņķības kā šodien.

Tas viens zibens, kas iespēra vispār bija foršs. Pirmo reizi Rīgā dzīvojot, jau kādi 4 gadi laikam būs, izsita elektrību uz sekundi.

Nevar saprast vai dzīvoju uz čaka ielas vai čaka upes vairāk. :)

Par to elektrību, the same

prikols bija tāds, ka tieši skatījos sg1 epizodi, tieši tajā brīdī, kad seriālā sašāva O`Nīlu (džeku galvenajā lomā) iespēra zibens un uz sekundi izrubijās elektrība un es nobijos :)

Šodien piecos rītā cēlos un ar mammas brāli braucām uz mēmeli spiningot, tad arī bija reāls gāziens.

P.S. pēctam pa zāli normāli mētāja mašīnu :)

Link to comment
Share on other sites

mm es zinu ka vakrr vai aizvakar, nu kr4 kaut kad sogad mes bijam uz jurinju, bet udens silts, nu nenormali silts + vel tie skaitie vilnisi ak dies cik labi biija.. Kaut kad nakamaja diena ari mazlietin uzspilinaja, cik es telti dzirdeju, vispar vakar nebija tads bridis kad man nereibtu galva, alins gandriz ka pieaudzis suds roka staveja visulaiku tik dzeru un dzeru.. Ak ja tad vel tas stasts par to briedi bez biksem ka mes njird OII fuui es jau te muldu kaut kadas gljevibas, ne pa teemu.. Bet nu ta laiks nezinu, bija tiri normals, aa ka es pa nakti meginaju nodzest spidosos jajntarpinjus ar uriinu ahahahaaa, protams pec tam pilniba atvainojos, jo palika zel sie calji..

Link to comment
Share on other sites

Gulēt teltī, kad līst lietus ir forši. :)

Starp citu, kāds nezin par tiem mm? Piemēram, cik mm jābūt, lai droši varētu sliet telti negaisā?

Manai bija 1200mm un it kā nelija iekšā, bet telts nebija ne reizi lietota. Vot, vienam čomam bija 600mm un nebija atšķirības gulēt tajā teltī vai ārā, lietus laikā. :D

Link to comment
Share on other sites

Btw par to sniegu latvijā.

Mani varianti kā es domāju, kas tad īsti notiek/notiks.

1. Latvijā 100gadu laikā varētu pārvērsties apmēram kā CA(Califonija) štats. Vasara un pavasaris.

2. 100 Gadu laikā vienkārši gadalaiki apmainīsies vietām vai būs ilgāks Rudens/pavasaris.

Viss dēļ kodolieročiem, mašīnām, rūpnīcām,toksiskajiem atkritumiem un PSRS laika leduskapjiem =/ cilvēki lēnām paši sevi iznīcinās.

btw. par kosmasu.

Domāju pārējās mūsu sistēmas planētas iedalas 2 variantos.

1. Kas veidojas (tāpat kā zeme kādreiz veidojās, pirms vairākiem miljardiem gadu)

2. Tās kuras jau ir iznīkušas or smt like that

p.s Lielvārde gan labs laiciņš bija :) pie jums gāza pie manis Saulīte spīdēja ^^,

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...