Jump to content
GIGN Forum

smoke time =]


ko tauta vel iekshaas ???? :)  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Man ir tikai viens ko teikt par shaa topica sastaavu - aaaarrrpraaaaaccc ! :DDD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Winston? hmm taas vai tad ir cigaretes ? smile.gif nedomaaju viss. itkaa jau taadas izskataas, bet piipaajas suudiigi taadas. un veel kas - Zephyr tu man te nestaast!!! tu nemaz nezini kaa attaisiit cigareshu pacinju, nu kur nu veel iznjemt cigareti un to aizsmeekjeet!

Link to comment
Share on other sites

Heh, man taads viens labs gadiijums naak praataa par cigareteem smile.gif nesen nebija ko dariit peec skolas, izdomaajaam prikolu, aizgaaju uz to pashu Prince buudinju, kur peerku cigaretes, paprasu Parliament Lights, tjipa skaitu naudu (btw EEK : ) vinja noliek ciigas un es naudu un maucu prom : biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Heh, man taads viens labs gadiijums naak praataa par cigareteem smile.gif nesen nebija ko dariit peec skolas, izdomaajaam prikolu, aizgaaju uz to pashu Prince buudinju, kur peerku cigaretes, paprasu Parliament Lights, tjipa skaitu naudu (btw EEK : ) vinja noliek ciigas un es naudu un maucu prom : biggrin.gif

Tev par stulbumu maxaa, vai arii tas ir tavs vlasprieks ? cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...